У пошуках галактики

Вся Америка сідала до телеекранів, коли починався улюблений глядачами серіал «У пошуках Галактики». Герої цієї фантастичної саги були воістину народними героями. Але пройшли роки, і серіал набрид телевізійним босам. «У пошуках Галактики» закрили, а трупу розпустили на всі чотири сторони.
Безробітні бідолаги — актори, що виконували головні ролі героїв — астронавтів, вимушені були колесити по всій Америці, виступаючи на зустрічах із шанувальниками за крихти. Загалом, справи в колишніх зірок йшли, м'яко кажучи, вельми погано.

Цілком звичайна історія. Коли то популярний серіал закрили і акторам доводиться перебиватися заробітками на зустрічах із шанувальниками. Самим акторам вже набридло постійно грати одних і тих же персонажів, тим більше що вони всі вже страшно дратують один одного. І так могло б продовжуватися нескінченно, якби не з'явилися наївні інопланетяни, які взяли серіал за справжні історичні хроніки. З цього моменту і починаються біди і пригоди серіальних акторів.

Каст - чудо. Тім Аллен, в ролі самозакоханого Джейсона Незміта, капітана корабля якому доведеться думати не про себе, а про інших.

У Вас не має доступу для завантажень

Сігурні Уівер зірка «Чужих» в ролі сексуальної блондинки, протягом багатьох років повторяющей фрази за комп'ютером, але якою доведеться вийти з образу, що б врятувати корабель.

Алан Рікман лиходій всіх часів і народів на цей раз в ролі буркотливого Олександра Дейна. Дейн єдиний хто грав значні ролі в театрі і тому трохи зарозуміло відноситься до колег.

З другорядних героїв запам'ятався Гай (Сем Рокуел) герой, загиблий в N - ой серії серіалу. Йому доведеться зрозуміти, що в житті він може бути і головним персонажем.

 

 

На диво не погані спецефекти, вони не виглядають смішно або неправдоподібно, як у багатьох космічних пародіях.

Загалом, вийшов дивно смішний фільм, і навіть деяка філософія присутня. Незважаючи на те, що фільм американський жодної вульгарності не помічено.

Хто хоче посміятися, приємно провести час або підняти настрій - подивіться цей фільм


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.