Королева проклятих

Століттями вона чекала шансу повернути собі трон імперії зла. Її ім'я - Акаша, і вона - прародителька всіх вампірів. Настав її час: з'явився той, кого вона чекала...

Складно описати фільм після знаменитого шедевра Інтерв'ю з вампіром, в якому ТОМ КРУЗ ДІАМАНТ.

АЛЕ це був окремий фільм, а ми розглядаємо цей фільм, з хорошим сюжетом Легендарний вампір Лестат прокинувся після довгих років сну і вирішив вийти у світ. Тепер він має можливість переміщатися серед смертних в образі якоїсь рок-зірки. Його п'янка музика - приманка популярна у всьому світі, і в кінцевому рахунку, доходить до вух дрімаючої Королеви Акаши в її склепі в льодах Арктики.

У Вас не має доступу для завантажень

Мати всіх вампірів, Акаша відпочивала декілька століть, чекаючи відповідний час для того, щоб піднятися і знов захопити владу по всьому світу. Музика Лестата - відкриття, якого вона чекала ...

Музика класна вона вписалася фільму і навіть вона запам'яталася краще ніж акторів і персонажів.

Лестат це дуже симпатичний хлопець але після Тома Круза як то складно кого то розглядати на цю роль, хоча хлопець сподобався.

Вампирша Акаша красива але не більше в ролі королеви цілком на серйозному рівні припускаємо Єлизавету Баторі або Кармілли, леді вампіршу і лесбіянку, з добрим смаком і симпатичними подружками. А про акашу немає нічого рівним рахунком.

А ось Маріус ось якраз і сподобався такий собі шахрай справжній красень, розумний начитаний і просто справжній добряк і любитель помандрувати, він тут просто на висоті.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.