Кодекс мовчання

Чергова операція поліції Чикаго планувалася особливо ретельно. Справа того коштувала: нарешті з'явилася можливість взяти на місці злочину сумно звісну нарко-банду Комачо. Але у момент передачі «товару» на місці операції з'являються представники конкуруючого угрупування — люди Тоні Луна. Зав'язується перестрілка, в результаті якої гинуть два офіцери, поранений сам Камачо, а партія наркотиків безслідно зникає. Знайти пропажу доручено детективу Едді Кьюсаку, який вирішує діяти украй обережно і насамперед встановлює спостереження за Даяною — дочкою Тоні Луни.

Детектив Едвард Кьюсак (Чак Норріс) шукає сліди мафіозного боса Тоні Луна, голосно заявив про себе перестрілкою з поліцейськими під час облави і зриву операції з упіймання наркозлочинців. Паралельно з цим розгортається драма вбивства поліцейським мексиканського хлопця. І Кьюсак виявляється в ситуації протистояння зі своїми ж колегами, що не бажають піддавати себе самих небезпеки.

У Вас не має доступу для завантажень

Також плюс фільму - технічне виконання. Це видно по роботі оператора та монтажу. До того ж бойові мистецтва у виконанні Чака Норріса зведені до «необхідного мінімуму», все-таки головний герой Едвард Кьюсак є звичайним детективом, а не невразливою машиною. Окремо хочеться ще раз похвалити акторський дует Денніс Фаріна - Чак Норріс.

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.