Ізоляція

Ірландія. Глибинка. Покинута ферма Дена Рейлі - зруйновані будівлі, повний занепад. Ден ледве зводить кінці з кінцями. У розпачі він погоджується взяти участь у генетичному експерименті, дозволяє провести тести на своїй рогатій худобі місцевій лабораторії біотехнології ...

Експеримент дає збій і п'ять чоловік, що знаходяться на фермі, стають мимовільними учасниками та заручниками ситуації, нездатними уникнути подій, що відбуваються. 24 години ізоляції ...

Незважаючи на банальний сюжет, у фільмі чимало переваг.

У Вас не має доступу для завантажень

Першим з них є по-справжньому моторошна і неприємна атмосфера, одночасно яка приваблює і відразлива у фільмі. Режисер навмисно не створює в стрічці глянсову картинку, тому «Ізоляція» відмінно сприймається як фізіологічний хоррор.

Другою перевагою можна назвати прекрасну гру акторів. Джон Лінч та Марчел Юреш змогли вичавити із запропонованих ним ролей все можливе, тому в картині присутній відмінна акторська гра.

 

 

Третя перевага - моторошний, що пробирає до кісток саундтрек Едріана Джонстона. Іноді саме музика нагнітає більший жах, ніж невідомі тварюки, що мешкають на фермі. Хоча фільм має невеликий бюджет, монстри в картині виглядають дуже вражаюче і неприємно.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.