Меркурій в небезпеці

Колишній співробітник ФБР Арт Джеффріс захищає від безжалісних федеральних агентів Саймона, дев'ятирічного хлопчика, що зумів розкрити новий, «непіддатливий дешифруванню» урядовий код. Саймон може читати «Меркурій», новітній шифрувальний код, так само легко, як інші діти читають книги.

Ці здібності ставлять під загрозу сам сенс існування новітньої розробки вартістю мільярд доларів, особливо якщо вороги Сполучених Штатів дізнаються про незвичайного хлопчика і захоплять його. Голова Програми Нік Кудроу наказує усунути «загрозу безпеки країни», але він не враховує, що в справу втрутиться Джеффріс. Переслідувані кривавими вбивцями, Саймон і Джеффріс розуміють, що нікому довіряти не можна.

Час працює не на них, і детектив вирішує, що єдина надія на порятунок - використовувати дивні здібності Саймона і призвати вбивць до відповіді.

Отже, динамічний і гостросюжетний бойовик «Меркурій у небезпеці» постає у своїй красі і чарівності перед спраглим глядачем. Поставлений Харольдом Беккером фільм блищить динамікою, стрімкістю і своєю неоднозначністю. Більш того, головних героїв, дійових осіб картини виконали немалоізвестние публіці актори Брюс Вілліс і Алек Болдуін, які піднесли своїх персонажів дуже якісно, найбільш професійно зобразивши їх на екрані. Даний кінофільм зосереджує в собі не тільки вдалий бойовик, а й драму, які у своїй сукупності створюють своєрідне і приємне відчуття від перегляду, залучають і чимало цікавлять глядача.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет розкриє перед глядачем день з життя колишнього спецагента Арта Джеффріса (Вілліс), вимушеного врятувати маленького хлопчика Саймона - вундеркінда-аутиста, який розкрив урядовий секретний код «Меркурій» завдяки своїм винятковим розумовим здібностям. Батьків його вбили секретні агенти, а от сам хлопчик встиг сховатися від вбивць, які підуть на все, щоб усунути потенційно небезпечної людини, здатного передати код в руки бандитам або терористам.

Арт Джеффріс протистоїть агентам, намагаючись захистити Саймона, та й сам рятується від перехресного обстрілу з боку спецслужб. Тепер це і його особиста справа, і він у що б то не стало добереться до верхівки, до тих, хто всім цим завідує, і покаже їм, що значить нападати на беззахисних і якими наслідками це загрожує! ..

Стрічка дуже гарна і цікава, досить-таки змістовна і яскрава, хоча і не настільки відома серед багатьох шанувальників бойовиків. А дарма! Динаміка, драйв і постійне, безперервне напруження і хвилювання від відбуваються на екрані просто не можуть не вихлюпуватися в емоції і непідробне захоплення, радість, і свого роду, радість від чергового творіння настільки знаменитих акторів. Що й казати, бачити треба, адже актори в цьому фільмі в чудовій фізичній формі, їх гра виправдовує очікування і радує око, ну, а характерний сюжет та його непередбачуваний розворот лише сприяють заохоченню і задоволенню глядачів.

 

 

Головні герої картини також дуже цікаві і своєрідні, кожен з яких представляє окрему особистість, зі своїми недоліками і перевагами, виглядають на екрані вони непогано і гідно, полярними ж тут, як багато хто вже здогадалися, опиняться герої Брюса Вілліса і Алека Болдуіна, причому, чи не тільки в силу своїх посад і роду занять, а й завдяки своїм переконанням, відносинам до інших людей, і, безумовно, своїми звичками і характером.

Арт Джеффріс Вілліса дуже харизматичний і твердий, але при спілкуванні з дитиною, - м'який і ввічливий, знає підхід, рішення ситуації або виниклої проблеми, людина, прораховують свої, а головне, - дії противника на один-два кроки вперед. Загалом, хороший хлопець на службі добра і сміливості. Брюс чудово впорався з цією роллю, і можу з точністю сказати, що його герой вийшов досить яскравим і незабутнім.

Другий, не менш цікавий, але зліплений з іншого тіста, персонаж, - Ніколас Кудроу у виконанні талановитого Алека Болдуїна так же харизматичний і впливовий, один його вид вселяє довіру і страх. Це людина, яка в ім'я виконання своєї справи або роботи не зупиниться ні перед ким і ні перед чим, вб'є і дитини, і жінку. Словом, особистість, наслідувати або сходити на яку явно не бажаєш. Одне лише в ньому буде привабливо, - це твердість і сміливість, сила волі і характеру, які, на жаль, спрямовані не в те русло.

В цілому, оцінюючи і оглядаючи фільм з усіх боків і будь-якого ракурсу, з впевненістю і без коливань можна віднести його до тих фільмів, які не просто цікаві й варті для перегляду, але і входять в розряд тих картин, дивитися і переглядати які побажаєш вже напевно , відзначаючи динаміку, стиль і якість як в оповіданні, так і в їх підносили на огляд події і дії, які здатні схвилювати і полоскотати нерви глядача при перегляді стрічки.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.