Дівчина моїх кошмарів

Головний герой (Стіллер) довгий час зазнавав невдач на любовному фронті. Врешті-решт, не витримавши тиску оточення, він одружується з дівчиною, яку знає не дуже давно. Однак під час медового місяця виявляється, що ця красуня - психопатка, екстремалка і вередливе стерво. Саме тоді наляканий герой зустрічає справжню дівчину своєї мрії (Монаган).

У кожному жарті, як кажуть, доля правди, і «Дівчина моїх кошмарів» показує нам саме цю правду. Починається все, на перший погляд, цілком заїжджених - ситуація холостяка Енді настільки погана, що в день всіх закоханих він відправляється на весілля колишньої дівчини зі своїм же одним і, повертаючись додому, знайомиться з чарівною Лайлою, спробувавши допомогти їй в затриманні злодія, який вкрав у дівчини сумку. Побачення, швидко спалахнули почуття і, нарешті, така ж швидка і, в якійсь мірі, вимушена одруження. На перший погляд Лайла ідеальна, але під час медового місяця відкривається її справжнє обличчя.

У Вас не має доступу для завантажень

І ось тут вже стає смішно і сумно. Адже, на самій-то справі, в наш час більшість шлюбів полягають саме так - люди просто не знають, на кому насправді одружуються / за кого виходять заміж і виходить, що, як тільки у людини на пальці з'являється кільце, він одразу ж міняється і далеко не в кращу сторону. А потім сидиш і з тугою думаєш, що отримав ти зовсім не те, що брав. Комедія комедією, але, з іншого боку, фільм просто кричить «Люди! Дивіться, з ким ви укладаєте шлюб! »

 

 

Це одна з найдостойніших американських комедій, яку обов'язково потрібно подивитися. Сюжет абсолютно не затягнутий, жарти дійсно смішні (що, по-моєму, рідкість в американських комедіях, побудованих, в основному, на гуморі нижче пояса), Бен Стіллер і Малин Акерман прекрасно впоралися зі своїми ролями (хоча, знову ж таки, Бен Стіллер завжди виправдовує очікування), порадували і другорядні герої. Весь фільм ярок, легкий і наповнений гумором - дві години пролітають непомітно і не доводиться видавлювати з себе натужні смішки як при перегляді більшості сучасних комедій. Порадувала і кінцівка, а в підсумку глядачам все подали досить розмито. Начебто і знаєш, що все закінчиться добре, але сумнів ще точить, але тут вже кожен додумает сам.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.