Загублені в любові

На чудовому грецькому острові Патмос люди жили, танцювали і сміялися протягом тисяч років. На острів приїжджає археолог Ерік, охоплений пристрастю до пошуків скарбів. Вивчаючи стародавні манускрипти, він прийшов до висновку, що на острові можуть зберігатися найцінніші артефакти, укриті в товщі землі.

Його дослідження і фото з супутника показують, що знахідка може бути прихована під місцевою таверною, якою володіє місцева красуня Катерина. Ерік знайомиться з нею, закохується і зупиняється перед вибором - зберегти любов і відмовитися від пошуків або зруйнувати крихкий світ острова...

Окремої уваги заслуговують саундтреки! Вони приголомшливі! Все викачані і поставлені на повтор. Від «Between the bars» мурашки по шкірі.

У Вас не має доступу для завантажень

Сподобалися сильні переломні сцени, змушують співпереживати героям: сцена, де батько розповідає дочки про помилки в минулому і про відданість своєї дружини, її матері та подальша сцена возз'єднання мами і дочки; сцена, в якій герой Ната Вулфа, тримаючи на руках свою дівчину, розуміє, що сталося з нею за той час, поки вони її шукали; сцена розмови по телефону героїв Лілі і Логана; і фінальна сцена, звичайно, викликала шквал емоцій і сліз.

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.