Револьвер

Лас-Вегас. Джейк Грін - везучий азартний гравець. У нього багато грошей і навіть свій особистий бухгалтер - старший брат Біллі. Одного разу вночі Джейка, Біллі і їх третього брата Джо запрошують на приватну гру, де Джейк повинен програти якомусь Дороті Мача - місцевому кримінальному авторитету і власнику казино. Його всі бояться, тому він весь час виграє. Але Джейк у присутності кримінального боса не боїться: виграє все, що може, а додатково ще і ображає того, хто програв. Оскаженілий і прагнучий помсти Дороті «замовляє» Джейка кілеру. На захист невдалого гравця стають брати Аві і Зак, що давно чекають слушної нагоди покарати самого Дороті.


Фільм «Револьвер» зі складним сюжетом рясніє філософськими міркуваннями. При правильному розумінні основної ідеї можна встати на шлях до духовного пробудження, як би це дивно не звучало. Після декількох переглядів пробігають мурашки по всьому тілу від захвату і бажання переглянути, прояснити всю глибину ідеї цього геніального фільму!

У Вас не має доступу для завантажень

Центральною фігурою фільму є Джейк Грін, який демонструє нам свій шлях через страх, біль і приниження до свободи від внутрішнього діалогу зі своїм его, містером Голдом. За сюжетом его містера Гріна змушує його повірити в те, що є суперники, і є жертви, змушує його вступити в боротьбу, в якій перемогти неможливо. Але завдяки урокам життя, в особі Зака і Аві, він розуміє що до чого.

Гай Річі оголив ситуацію, в якій ми знаходимося як і Джейк, змусивши замислитися і почати вживати активні дії для її вирішення. А гра акторів не залишає байдужим нікого, варто тільки подивитися на непохитне і умиротворений особа Джейка, коли Мака направив на нього свій пістолет.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.