Знову 18!

Девіду - 18 років, а його дідові Джеку щойно виповнився 81 рік. У Девіда проблеми зі спортивними заліками, тому що він захоплюється малюванням та іншими мистецтвами. Дід у його віці був класним бігуном, але став Суперпрактичний бізнесменом і главою процвітаючої фірми.

Девід поруч з дівчатами вкрай сором'язливий, а дід і на дев'ятому десятку запросто склеїть яку зустрічну молодицю. Проте старий Джек, який має все і всіх, шкодує лише про одне - про те, що йому не вісімнадцять років. І одного разу його мрія збувається! В результаті автомобільної катастрофи тіло діда виявляється в реанімації, а душа його тимчасово знаходить собі інше пристановище - у тілі онука. І життя різко міняється для обох.

Цей фільм варто подивитися хоча б заради того, щоб побачити Джорджа Барнса в одній з його останніх і, нехай короткої, але чудовою ролі. За сюжетом його героєві - 81 рік, і в свій день народження він загадує одне бажання - ще б раз побути 18-річним. По волі долі або якогось чаклунства разом з юним онуком старий потрапляє в аварію і на якийсь час знаходить його тіло, помінявшись душами ...

У Вас не має доступу для завантажень

Скільки ми бачили подібних сюжетів, знятих в ближчі до нас роки. Вони бували смішними або безглуздими, але завжди так схожими один на одного.

 

 

І все ж - варто задуматися, що в момент зйомок Джорджу Барнсу було вже 92 роки (!) І завдяки своїй невгамовній енергії ця людина дожив до сотні років, переживши свою дружину, актрису Грейсі Аллен, більш ніж на 3 десятиліття, і навіть Аніту Морріс (за сюжетом його молода, рудоволоса дружина).

Головну роль виконав Чарлі Шлеттер, йому було 22, і пік його слави, на жаль, прішtлся саме на початок акторської кар'єри. Потім послідували десятки телевізійних ролей, а в останнє десятиліття - озвучка мультфільмів.

Його шкільну подружку грала 28-річна Дженніфер Раньон, але кого в 80-ті можна було здивувати такими речами.

Фільм хороший як раритет ідентичних сюжетів, і в ньому прекрасна музика.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.