Ананасовий експрес

Роздовбай випадково стає свідком вбивства і, прихопивши свого друзяку, любителя покурити травичку і такого ж невдаху, як і він, намагається звалити з міста, рятуючись від поганих хлопців. Справа пахне смаженим, адже мафія вирішила змусити приятелів замовкнути назавжди.

Після перегляду фільму вас чекає від сорока хвилин до півтори години відчуття повного укурившегося. Не дивуйтеся, якщо по виході із залу у вас будуть злегка підкошуватися ноги, а язик заплітається і мимоволі нести якусь нісенітницю. Ефект, вироблений «Ананасовий експрес», не такий сильний, як від однойменної травички, яка і стала причиною всієї яка відбувається у фільмі гармидеру, але вже заради цього варто подивитися картину.

У Вас не має доступу для завантажень

Головна фішка фільму - це шалено, хвацько закручені бійки. Взагалі, як тільки герої затикаються і починається дикий екшн - ось тоді так, починається справжнє укуренного дію, зносячи мізки в хлам. Багато в чому завдяки таким епізодам фільму не судилося загубитися серед маси «чогось на цю ж тему». Чого варта одна сцена погоні на поліцейських машинах з застрягла в лобовому склі ногою героя Франко! А ось діалоги трохи заслабкі. Надто вже затягнуто вони виглядають на тлі скаженого темпу інших подій картини. Десь просто не витриманий стиль, а десь вони і зовсім не потрібні. Таке ж подив викликає відкриває сцена фільму - не просто висить у повітрі, а ... Ні, висить в повітрі.

 

 

Підкачала кінцівка - не останні кадри, а вибух на «трав'яний фабриці». Адже такі плантації ... Який мав бути димок ... По-моєму, з цього можна було сваять дуже непоганий гег.

Музика незрівнянна. Таке класне мотлох, злегка в дусі тарантіновського картин і вже точно в дусі самого «Експресу». Засмутив, втім, дубляж, і порядком іспохабіть діалоги - при можливості, фільм варто подивитися в оригіналі.

А ось актори ... Якщо Сет Роган був як був крутий в «Заке та Мірі», так таким і залишився в «Експресі», і мабуть, йому свого образу міняти не варто - виходить просто здорово - то Джеймс Франко просто несказанно дивує. Забудьте про те, яким ви його бачили раніше - після «Ананасовий експрес» ви станете по-іншому дивитися на нього. Франко просто неймовірно пече в ролі перманенту укуренного Сола. Акторові явно настільки кайфово в шкурі свого персонажа, що уявити когось іншого на його місці неможливо.

Загалом, йти на «Ананасовий експрес» потрібно тільки тим, хто хоче в голос посміятися над найдосконалішим маренням що відбувається, над здоровим стьобом фільму, над кумедною грою акторів, і в кінці кінців, відчути себе хоча б почасти так само, як і герої: в нуль.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.