Краще не чіпати Зохана

Зохану, агентові ізраїльської спецслужби Моссад хочеться мирного і спокійного життя. Відчуваючи, що на землі обітованою його бажання не здійсниться, він наважується на крайні заходи. Імітуючи свою смерть, Зохан зникає з Ізраїлю і, трохи змінивши зовнішність, з?являється в Нью-Йорку. Там він освоює мирну професію перукаря, знайомиться з дівчатами, словом, майже здійснює свою мрію. Але ледве тільки герой починає відчувати смак свого нового життя, як минуле наздоганяє його і Зохану доводиться згадувати своє старе ремесло.

Це весела комедія поєднує в собі масу категорій гумору: трохи типового, можна навіть сказати, тупого, американського гумору, тонкий національний гумор, почасти вульгарності, втім, мала крапля вульгарності присутній у всій комедії (так, на жаль вульгарність присутня, але без неї комедія далеко не виїде), присутня навіть клоунада і багато іншого. І треба сказати, що гібридизувати все це дуже навіть добре.

У Вас не має доступу для завантажень

Є пара факторів, без яких цей фільм був би аматорським «відео», знятим «хлопцями у дворі». По-перше, ніяк не можна забувати про акторів і їх воістину професійній грі. Такі гуру сміху як Адам Сендлер, Роб Шнайдер і Джон Туртурро, діючи в цьому фільмі разом, створили чудову і приємну для перегляду атмосферу справжньої Комедії з великої літери «К». По-друге, крім гри акторів, найважливішим у цьому фільмі (для всіх крім Америки) є ПЕРЕКЛАД! Без «ліцензійного» перекладу ця комедія втрачає весь сенс!

 

 

Також трохи дурний, але досить цікавий сюжет не набридає при перегляді в третій і в п'ятий раз. Але кілька мінусів, як і скрізь, є і тут. Цей фільм можна назвати тупою американської комедією (такий же, як і багато інших) без жодних докорів сумління, і при цьому відчувати себе героєм, проте, «Не жартуйте з Зоханом!» Не така ж, як і всі. Чому - ви зможете зрозуміти тільки подивившись фільм. Нагадаю вам всім про про вульгарність, якій заряджений фільм, що безумовно його не прикрашає. До всього іншого ця комедія може бути абсолютно незрозуміла багатьом людям, цілком з поважної причини, так як у фільмі в центрі уваги панує конфлікт між євреями і арабами. Навіть враховуючи те, що без розуміння цієї теми, смішно стає менше, цей офигенский фільм варто обов'язково подивитися і, бажано, в компанії друзів, диско-диско і солодкого бубалеха! Однак, не варто трахеї-трахею під час перегляду - це відверне вас від мувіка!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.