Інтерв'ю З Вампіром

До журналіста на сенсації приходить вампір, щоб повідати історію свого життя. Все почалося в 1791 році, коли молодий плантатор Луї, втративши дружину і дитину, захотів померти, але «народився для мороку». Вислухавши розповідь вампіра, журналіст побажав стати таким же, як він...

Фільм з тих, які згадуєш з повагою і трепетом. Мабуть, кращий фільм про вампірів, якщо не вважати «Дракулу Брема Стокера». Отже, що ж такого в цьому фільмі?

У Вас не має доступу для завантажень

Це спочатку був ласий шматочок, оскільки ідея, яка лягла в основу книги, а потім і фільму, свіжа, оригінальна, якщо не сказати більше - геніальна. Брем Стокер з вампірів зробив страшилку, а Енн Райс - драматичних персонажів зі своїми емоціями, переживаннями, зі складною долею і часом трагічним вибором. Основна ідея фільму, на мій погляд, - це чого варто безсмертя.

І книга, і фільм показують приблизно одну і ту ж картину. Вічне життя далеко не так приваблива, як здається спочатку. Це і самотність, яке відчувають у тій чи іншій мірі всі герої фільму. Це і неможливість змінитися. Це страх. Це вся палітра темних емоцій, всі барви ночі.

Ця історія заворожує, по-іншому не скажеш. І волею-неволею ти починаєш співпереживати і зайво людяному Луї, і Клодии, вампіршу з душею жінки, навіки замкнутою в тілі маленької дівчинки, і жорстокому Лестата. Всім їм. «Вкуси моєї крові і живи вічно». Тільки чи потрібна вічність такою ціною? ..

Тонка приголомшлива філігранна робота. Це той фільм, який захочеться переглядати. Це та картина, яку потрібно бачити.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.