Папаші без шкідливих звичок

Лесбійська пара, Алекс і Кім, хочуть удочерити чарівну 5-річну дівчинку Майлі. Проблема в тому, що Майлі живе в Таїланді, а за законами цієї країни прийомні батьки повинні бути нормальною подружньою парою. Алекс підбиває свого брата, Сезара Борньолі, розореного автомобільного дилера, на аферу: він повинен поїхати з Кім в Таїланд, зображуючи її чоловіка, щоб забрати звідти дівчинку. Але важко знайти більш несхожих людей, ніж Кім і Сезар. І доктор Луіш, представник інтересів дівчинки, починає підозрювати щось недобре.

- Саме такий сенс має оригінальну назву цього фільму! Але прокатники чи то з легкого недоумства, чи з дешевої хитрості примазатися до слави оригінальних «Татусів" 1983 року назвали його саме так безглуздо. Цей фільм не має взагалі нічого спільного з сюжетом «Татусів», по духу - Він радше викликає асоціації з Колюшевскім «Банзаєм», там теж події в основному відбуваються в Бангкоку, і теж в центрі подій - феєричний недотепа, якого зараз зіграв Крістіан Клав'є.

У Вас не має доступу для завантажень

Та й знято фільм, в общем-то поза часом - ця класична французька комедія могла б в тому ж вигляді з'явитися в 1978-му чи в 1985-му. Відразу скажу - давно так не реготав! Сміятися починаєш з перших кадрів, коли Сезар втікає з перукарського крісла в процесі забарвлення голови а-ля Кіса Вороб'янінов (тут помітно погладшав Клав'є вельми нагадує Геннадія Хазанова). Далі - більше, сюжет тут накручений теж типово французький, пара лесбіянок хоче усиновити тайську дівчинку, але за суворими правилами, це дозволено зробити тільки благопристойної подружжю - тоді шляхом різного роду махінацій, одна з них посилає свого брата у вигляді фіктивного чоловіка подруги в Таїланд на усиновлення - але там їх чекає лікар-опікун сирітського притулку, по-Челябінську суворий доктор Луїш (Жан Рено), який повинен перевірити «усиновителів». Я дивуюся, як Жан Рено весь фільм ходив піднесено-сер'езних, ні разу не те, що не заіржавши - НЕ посміхнувшись! Це було вкрай непросто на божевільному бенефісі Крістіана Клав'є! До речі в одній з перепалок, була весело обіграна справжнє прізвище і походження Жана Рено.

 

 

Попри велику кількість юморних сцен навколо гомосексуальної теми (чого вартий лише перша спроба завербувати блакитного з мопсом, або сцени ревнощів «старшої» лесбіянки Кім) - цю комедію цілком можна вважати сімейної, сучасні діти все правильно зрозуміють. Також багато маленьких приколів оцінять туристи, знайомі з Таїландом. Але все ж, головний діамант тут - неповторний Крістіан Клав'є!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.