Чорний орел

Під ім'ям "Чорного орла" спеціальний агент ЦРУ приїжджає на Мальту, щоб перешкодити КДБ викрасти надсекретний новий лазерний пристрій.
Цього дня спокійне життя для мешканців острова скінчилося: вибухи, погоні, вбивства, викрадення дітей...

«Чорний орел», безперечно якісний шпигунський бойовик, далеко не дешевий. У наш час подібні картини відправляються прямо на відео, але в далекому 1988-му, він відповідав усім вимогам видовищності для показу на широкому екрані.

Звичайно, картина втрачається на тлі таких шедеврів Жан Клода, як, «Кривавий спорт», «Кікбоксер» і «Самоволка», та й наступні комерційно успішні «Нікуди бігти» і «Важка мішень» цілком можуть затьмарити цей «середній» боевічёк, але ...

потрібно віддати належне фільму. По-перше: фільм знято в Європі (для фільмів подібного роду того часу це безсумнівний плюс), по-друге: сцени бійок відмінні. Не "Кікбоксер» звичайно, але і фільм іншого роду.

  Black-Eagle-1988-2xUkr-BDRip-HURTOM.torrent
[16.65 Kb] (Завантажили: 10)

Шо Косуги НЕ Роберт де Ніро і вимагати від нього гри не потрібно. У цьому фільмі він прекрасно втілив образ маленької людини є потужним секретним агентом.

 

 

Протистояння не саме у них з Жаном вийшло яскраве, але в цьому може ще одна принада фільму. Шо Косуги на момент виходу вже був зіркою «ніндзя-фільмів», а Ван Дамму тільки потрібно було підтверджувати свій зоряний статус, і граючи м'язами (незрівнянними до слова сказати) на тлі красот середземноморської півдня, він відмінно його підтвердив. До сих пір кожен першокласник знає хто такий Ван Дамм.

Повернемося до фільму! Дивитися приємно, чи не напряжно (навіть через 22 роки), любителям бойовиків кінця 80х буде приємно. і якщо є на світі люди не подивилися цей фільм - я скажу: «Хлопці, ну не знімають зараз такого, звичайно ж дивіться, це всього лише півтори години задоволення»


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.