Зломники

Весела компанія «жартівників» займається тим, що роз'їжджає з міста в місто і тестує комп'ютерні системи безпеки на можливість «злому», і далеко не завжди — з дозволу власників цих систем.
Це справжні віртуози програмування, їх винахідливість в тому, як обдурити захист і викрасти інформацію, не знає кордонів.
Але справа набуває серйозний обороту, коли двоє урядових агентів починають шантажувати їх, щоб змусити брати участь в якихось таємних операціях.

План втечі» з Слаем і Шварцем. Ідея, дійсно, схожа. Хто знає, може бути, саме її, частково, запозичили сценаристи фільму з двома знаменитими пенсіонерами екшен - жанру. Сюжет оповідає про команду хлопців, які заробляють проникненням в банківські та інші системи безпеки. Так би мовити, перевірка на міцність. Склад стандартний. Є чарівний лідер, строгий мозок операцій, позбавлений зору геній, майстер прослушки і молодичка на підхваті. Вони, і виявляються, втягнуті в авантюру з викрадення особливого приборчика. Ця штучка, без перебільшень, здатна змінити хід подій на Землі. Принцип роботи - числові обчислення. В принципі, на цих нитках, сюжет і тримається. Він типовий, але гладкий, скажу я вам. При відсутності достатку бійок і вибухів, динаміка підтримується веселими погонями і проникненнями в «тил ворога». Гумор має місце бути. Правда, не так вже, його й багато. Проте, розвеселити глядача, цей продукт в силах. Та й, нудьгувати, начебто, не доводиться.

Балаканина має сенс, любовна лінія, взагалі, не виходить за рамки і не гальмує екранний процес. А актори, непогано відпрацьовують свої ролі. Не можу сказати, що гра на висоті, але і фільм, не для підкорення акторських вершин. Навіть, Роберт Редфорд, непоганий актор, тут, не сильно виділяється зі складу. Кожному, відведено належне місце і час в пригоді. Тому, кожен з акторів, і запам'ятовується.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.