Відвези мене додому

Мелодрама. Головний герой закінчив коледж, проте до цих пір не може знайти свою справу в житті. Його доля повинна круто змінитися під час однієї вечірки.

Знову раз-два. Мабуть американці вже геть вичерпали всі соки і алкоголь з комедій-вечірок. Ну годі вже чогось нового з них виловлювати, та й пити не з чого. Впринципі цей фільм хоч і теж відноситься до фільмів, які вже розжували сто раз, у нього є пара гідних уваги сцен.

У Вас не має доступу для завантажень

Що глядач увидет в даній картині? Крім купи підлітків, з алкоголем в руках і пари красивих дівчат ... нічого. Фільм дуже багатий на наявність актрис, насамперед набирають популярність: Тереза Палмер, Люсі Панч, Мішель Трахтенберг. Думаю шанувальникам даних актрис, особливо Терези Палмер, фільм подивитися варто. Ну або хоча б накрайняк обійтися трейлером до фільму.

 

 

Якщо вірити достовірного джерела, фільм лежав на поличці у продюсерів (або ще десь) десь два роки, але його так і не вирішувалися знімати. Після цих слів я зрозумів, чому фільм в порівнянні з просто величезною кількістю комедій даного жанру, виглядає другосортним. От якби цей фільм вийшов два роки тому, можливо надуті зарубіжні критики, поставилися до фільму більш поблажливо. Втім мені самому фільм сподобався тільки місцями. Особливо посміхнувся сцена, з падінням стілажей. Ще особливий плюс фільму - добре підібраний зі смаком музика і полуромантіческая атмосфера, яка на час збивала потік вульгарних і недоречних жартів.

У фільмі немає нічого, що може відштовхнути любителя комедій даного рейтингу, але і на шалений потік жартів теж сподіватися не варто. Багато чого з того, що показано в цьому фільмі, вже десь було. І навіть десять відмінностей від інших комедій цього рівня знайти важкувато.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.