Качиний суп

Щоб врятувати маленьку країну Фрізоні від банкрутства, багата вдова пані Тісдейл погоджується пожертвувати на це 20 мільйонів доларів. Але тільки за умови, що упадавший за нею Руфус Т. Файрфлай стане лідером країни. Файрфлай - цинічний і безцеремонний диктатор - провокує посла сусідньої Сільванії, і між країнами починається війна. Військову "гру" ускладнюють і заплутують два друга-нездари, яких посол Сільванії відправив шпигувати за Файрфлаем з метою викрасти його таємні плани битви ...

До даної дивацьких комедії домішалася стільки різних жанрів, що її назва якраз дуже точно, хоча і престранного описує таке їх поєднання.

Сюжет з першого погляду скидається на звичайну драму з елементами мелодрами, але з його розвитком то яскравіше на передній план виходить влучна політична сатира, то вона поступається місцем безтурботному мюзиклу або пантомімі, розіграної в кращих традиціях німої комедії. Сцена з капелюхами і продавцем лимонаду - це чисте комічне безумство. Та тут повно таких моментів, багато з яких просто абсурдні, що раптово вистрибують на глядача, як чортик з табакерки, не даючи занудьгувати ні на мить і викликаючи вибухи реготу. У братів Маркс вийшов дуже смачний суп, якісно піднімає настрій і поліпшує самопочуття. Це чудова класика, де банальності висміяні під незвичайним соусом, а комічна фантазія летить в самому непередбачуваному напрямку, прагнучи вбити наповал. Приємного апетиту!

«- Ну все, вистачить. Де моя Страдіварі? »

Зваривши такий суп, братам Маркс залишається лише встати на захист Фрідон. І зроблять вони це хоробро і з гумором.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.