Доктор Голлівуд

Доля підкинула йому свиню. Бенджі Стоун був пластичним хірургом, що подає надії, їхав до Голлівуду, і раптом - аварія на головній вулиці якогось глухого містечка. Хто винен? Звичайно, Бенджі.

Поліція визначає порушникові покарання: 32 години примусових робіт терапевтом у місцевій лікарні. Нормально? Доктор Голлівуд приступає до роботи. І що дивне - вона йому подобається, тому що поруч - гарненька провінційна кралечка.

Ні до чого не зобов'язуюча, душевна і красива історія з доброю часткою гумору, розказана на тлі красивого провінційного містечка.

У Вас не має доступу для завантажень

Життєві історії таких містечок прості, немудрі і позбавлені проблем Великого міста. Тут кожен один одного знає настільки, що може сказати хто що їсть на сніданок) Розглядати у вирі постійної гонитви в пошуках слави і грошей справжні почуття і належить нашому героєві. Теплота, з якою розкритий кожен персонаж, зворушує і залишається з тобою. От уже воістину затишний фільм! Після перегляду розумієш тлінність нашого світу і відчуваєш істинні цінності життя: любов, теплоту, взаємоповага ... А також розумієш, що всім нам треба бути простіше, цінувати те, що маєш, цінувати людей, які поруч і любити свою малу батьківщину, "де народився і придався ».

Відмінний фільм з незрівнянним М. Дж. Фоксом, одна з кращих його робіт.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.