Чого хочуть жінки

Співробітник рекламного агентства Нік Маршалл очікує на підвищення по службі, але в останню мить начальство змінює плани. Агентство втрачає позиції на ринку реклами і замість Ніка призначають Дарсі МакГвайер, яка в змозі перебороти нехорошу тенденцію. Невдоволений Нік не проти довести, що і він би чудово зі всім упорався, і така можливість у нього з’являється. Електричний розряд, що потрапив у героя фільму, наділяє його унікальною здатністю: відтепер він чує все, про що думають жінки. Завдяки такому подарунку долі, Нік тепер може не тільки створювати рекламу, близьку і зрозумілу кожній жінці, але і з легкістю знайти підхід до неприступної продавщиці з кафе, а також налагодити врешті-решт контакт зі своєю 15-річною донькою.

Хороша, добра і мудра комедія з домішкою фантастики, яка вже 11 років тримається на екранах телевізорів з не найменшим успіхом, навіть якщо порівняти з 2000 роком.

У Вас не має доступу для завантажень

У головних ролях знялися дуже популярні вже на той час актори - Мел Гібсон і Хелен Харт. Перший грає злегка самозакоханого чоловіка, який у свої (напевно) 40, почуває себе на всі 20. На це сильно вплинуло його безтурботне дитинство, яке він проводив в компанії молодих дівчат, подружок його мами-танцівниці. Герой Мела Гібсона, Нік, дуже самовпевнений і не сумнівається, що отримає посаду креативного директора ... Але тут з'являється ВОНА, Дарсі (Хелен Харт) і плани Ніка летять під три чорти ... Далі продовжувати не буду, тому що початок вже інтригуюче.

Ненсі Мейерс зняла відмінну комедію, яка ніколи про непрості взаємини колег - чоловіки і жінки


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.