Історія лицаря

Він не підкорявся жодному правилу, бо був створений для того, щоб їх порушувати. Після загибелі свого пана слуга Вільям вирішується на відчайдушну авантюру. Юнакові вдається змінити свій родовід і, привласнив собі зброю минулого господаря, постати перед публікою молодим і родовитих лицарем Ульріхом фон Ліхтенштейном. Тепер в новій якості йому належить доводити своє благородне походження на лицарських турнірах списом і мечем. Відвага і рішучість сера Вільяма загартувалася в незліченних сутичках. Але як до останнього випробування палкому серцю великого самозванця послана пристрасна любов, якій під силу вибити із сідла найбезстрашнішого воїна ..

Творці фільму зовсім не збиралися робити серйозне історичне кіно: вже в першій сцені режисер і сценарист Брайан Хелгеленд змусив глядачів средневікогого турніру виспівувати пісню групи Queen «We Will Rock You», як би демонструючи публіці, що все що відбувається - понарошку. Далі - більше. «Середньовічний» репертуар Thin Lizzy і Девіда Боуї. А завершила цей лицарський капусник знову-таки композиція Queen.

Це не історичне кіно, а чарівна казка

У Вас не має доступу для завантажень

Це казка, де є і прекрасна принцеса, і підступний лиходій, «Принц на білому коні», долає серце молодої красуні своїми подвигами і вчинками. Несерйозний, повний гумору і романтики фільм, після таких викрутасів здається зовсім вже неправдоподібним. Але якимось чином це навіть полегшує занурення в атмосферу того часу.

 

 

Незважаючи на тематику і на всю свою легкість, фільм несе всі глибоких сенс, а саме - людина здатна на все, варто тільки захотіти. І для того щоб мрії збувалися, не треба сидіти склавши руки. У головного героя була ціла команда підтримки, вірні друзі: такі колоритні особистості! Кожен герой у фільмі індивідуальний і по-своєму унікальний. Гра таких чудових акторів як Хіт Леджер, Руфус Сьюелл, Шаннін Соссамон, Пол Беттані робить кіно ще більш привабливим для перегляду!

Брайан Хелджленд пропонує нам не звичайну історію про піднесених почуттях у середньовічному антуражі, а безкомпромісний стрілялки, укладений в сталеві лицарські обладунки.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.