Клік: з пультом по життю

Майкл Ньюмен (Адам Сендлер) - успішний архітектор, кар'єра якого на першому місці і не залишає часу для його коханої дружини Донни (Кейт Бекінсейл) і двох дітей.
Абсолютно зневірившись, він, одним нічним непримітним вечором включає телевізор і купує в TV-SHOP-е пульт віддаленого управління, який, як виявилося згодом, володіє магічною силою - натискуючи на певні кнопки, з його допомогою, можна здійснювати подорожі в потрібний тобі час… Але серце людини легко розбестити і молодий архітектор розгублюється і абсолютно втрачає відчуття часу. Накопичивши власну пам'ять, пульт починає сам керувати швидкістю перемотування і вибором моменту життя. Іграшка перестає розважати і перетворюється на небезпечну зброю, спрямована проти її ж власника.

Палочка- виручалочка чесне слово. Це, щось на зразок жіночого бажання тикати пальцем в журнал на сумочку або чоловіка і оп - бажане перед тобою!

У Вас не має доступу для завантажень

У фільмі суміщені досить важливі речі: гумор, гарна гра акторів, сценарій, сюжет, музика, а головне зміст. Кожна людина мріє, і буде мріяти про щось подібному: заткнути співрозмовника, прокрутити час на парах або роботі, і звичайно проскочити певний проміжок життя, але ніхто не думав, як це може виглядати або чим обернуться. Звичайно, після нього ніхто не перестане про це замислюватися, але хоч на частку секунди усвідомлення того, що значить цінувати «зараз» і найулюбленіших людей, залишить осад в пам'яті, може в почуттях.

Адам Сендлер у своєму стилі звичайно: «- Це Колін Фаррелл! - Де? », І це головне коли грає він.

Цей фільм коктейль того, що ми досить рідко можемо побачити на екранах.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.