Доля государя

У основу фільму ліг сюжет п'єси знаменитого драматурга Ільяса Ефендієва «Правитель і його дочка». Карабахський правитель кінця XVIII — початку XIX століття Ібрагим хан, щоб об'єднати своє ослаблене економічно від воєн і страждаюче від феодальної роз'єднаності володіння і захистити його від експансії з боку Ірану, приймає мудре, самовіддане і трагічне рішення. Воно ще раз доводить, що, на жаль, «не всі можуть королі» і що доля будь-якого правителя - заручниця країни, якою даний правитель володіє. Ібрагим хан, щоб зберегти незалежність Карабаху для майбутніх поколінь, погоджується на пропозицію правителя Ірану Фаталі шаху врегулювати питання династичним браком. І видає за нього заміж свою дочку, Агабейім ага. Та, будучи закоханою в Садай бека, карабахського візиря, проте розуміє, що і вона не вольна в своєму виборі і повинна принести своє щастя в жертву Батьківщині, її майбутньому. І підкоряється волі батька і голосу патріотизму.

Карабахський правитель кінця XVIII - початку XIX століття Ібрагім хан, щоб об'єднати своє ослаблене економічно від воєн і страждає від феодальної роз'єднаності володіння і захистити його від експансії з боку Ірану, приймає мудре, самовіддане і трагічне рішення. Воно ще раз доводить, що, на жаль, «не все можуть королі» і що доля будь-якого правителя - заручниця країни, якій даний правитель володіє.

  Dolya-gosudarya_Hokmdarin-taleyi-2008_TVRip_ukr.avi.torrent
[14.28 Kb] (Завантажили: 3)

Ібрагім хан, щоб зберегти незалежність Карабаху для майбутніх поколінь, погоджується на пропозицію правителя Ірану Фаталі шаха врегулювати питання династичним шлюбом. І видає за нього заміж свою дочку, Агабейім ага. Та, будучи закоханою в саду бека, карабахського візира, проте розуміє, що і вона не вільна у своєму виборі і повинна принести своє щастя в жертву Вітчизні, її майбутньому. І підкоряється волі батька і голосу патріотизму.


Жанр фільму:Історичний------
оцінило: 0 люд.