Легіонер

Професійний боксер Ален Лефевр за вказівкою боса місцевої мафії повинен програти свій черговий бій. Але у Лефевра були інші плани. Більш того, він збирається втекти з його коханкою. Однак, задумане зривається, і загнанй в кут втікач знаходить єдиний спосіб порятунку свого життя - вступає в ряди французького Іноземного легіону. Опинившись в Марокко, за тисячі кілометрів від Парижу Лефевр, на жаль, не вирішує своєї проблеми, і розуміє що його проблеми тільки починаються...

У цьому фільмі Жан-Клод Ван Дамм виглядає не суперменом, а людиною. Вся його брутальність пішла на задній план, висвятив такі якості, як честь і совість. Тому любовна лінія випарувалася, і навряд чи глядач буде тримати її в пам'яті, як іноді намагається переконати в цьому головний герой.

У Вас не має доступу для завантажень

Залишилося незрозумілим інше - що шукає французький легіон в пісках безкрайньої пустелі, де не тільки немає якихось благ людських, а й звичайної води?

 

 

Для чого будувалися ці форти? Для чого дрібним стройовим кроком вели солдатів на заклання могутньої орді берберів? Розширити межі держави? Затвердити міць Франції? Чи це полігон для виховання і загартування легіонерів?

Ось останнє вже точно. Тільки ціна виявилася занадто величезною.

Занадто багато ефектних батальних сцен, але насолоджуєшся не ними, а сльозами героя Ван Дамма, що схилився над убитим другом.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.