Денніс-мучитель 2

Невтомний Денніс знову мучить свого улюбленого сусіда - містера Вілсона. На день народження він підніс сусідові сюрприз - запустив жабу у ванну, де той купався. Насправді Денніс нічого поганого Вілсону не бажає - просто так все виходить у пустотливого хлопчика. Зрештою Денніс навіть рятує містера Вілсона від шахраїв, які обіцяли омолодити старого.

Денніс, - пустотливий хлопчина, відомий глядачеві за оригінальній стрічці 1993 з Мейсоном Гемблом і Уолтером Меттоу в головних ролях, повертається на екрани знову! Чергова порція гумору, жартів і сміху, які з лишком осиплять глядача, не може не радувати. Хоча в цій картині і зайняті інші актори, тим не менш, класичність і атмосфера першої частини пригод про малюка-негідник все ж зберігається - на екрані ми бачимо подібний образ думок хлопчика, подібні дії і хуліганські витівки. Загалом, весело буде в будь-якому разі!

У Вас не має доступу для завантажень

«Денніс мучитель 2» може похвалитися оригінальними і надовго запам'ятовуються моментами, позитивним саундтреком і прекрасною акторською грою. Особливо хотілося б виділити Джастіна Купера, який виконав роль того самого Денніса, а також незрівнянного Дона Ріклз, який зіграв вічно страждає від хлопчика містера Вілсона. За цим аспектам картина тільки виграє, привертаючи увагу глядача і не відпускаючи його протягом всієї стрічки, а це немало радує ...

 

 

Отже, цей фільм є продовженням, і, варто відзначити, вельми гідним і цікавим продовженням першого фільму про розбійника і мучитель Денніс. Складно сказати, яка з частин краще, адже у кожної є свої переваги, яскраві і надовго запам'ятовуються моменти, а також чудові і смішні сцени Денніса «в дії», які припадуть до смаку, без сумніву, всім членам сім'ї.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.