Ті, що сплять

У шістдесяті роки Нью-Йоркський квартал «пекельна кухня» був місцем, де правили священики й мафіозі, безвинність і жорстокість. Тут зростали четверо друзів, безтурботне дитинство яких було перервано витівкою, яка обернулася страшним лихом, що штовхнуло їх у дорослий світ насильства й підлості. Минуло півтора десятиріччя, але жахливі спогади про минуле усе ще живі, і тепер уроки, засвоєні в «пекельній кухні», допоможуть їм звести рахунки з долею, що обійшлася з ними настільки суворо...

По перших хвилинах вже видно, що творіння Баррі Левінсона відрізняється особливою якістю, властивим фільмам високого рангу. Що більше радує, так це те, що і сама оповідь вкрай цікаво і зачіпає дуже важливі моральні теми для людини. Що важливіше: помста чи правосуддя? Чи потрібно судити за факт вбивства, якщо воно було наслідком жахливого насильства по відношенню до вбивць? Як ми знаємо, деякі злочини мають свій термін давності, але помста - ніколи.

  Sleepers-1996-3hUkr-Eng-BDRip-AVC-Hurtom.torrent
[12.54 Kb] (Завантажили: 6)

Четверо хлопчиків по нещасному випадку потрапляють в колонію для неповнолітніх, де піддаються побиттю, сексуальному насильству і просто вкрай жорстокому поводженню до дітей з боку наглядачів. Хлопчики вирішують залишити спогади при собі, але пізніше доводиться знову згадати всі жахи колонії. Двоє з них зустрічають одного з наглядачів через 13 років в барі і на очах у кількох людей вбивають його. З цього моменту і починається вся історія. Довга дружба і солідарність вже дорослих чоловіків призводить до того, що двоє інших вирішують допомогти старим друзям.

Фільм дещо нагадує сюжет іншого кіно, під назвою «Час убивати», де чоловіка судили за те, що він на очах у багатьох людей вбиває ґвалтівників своєї маленької дочки. Дуже схожа дилема: що важливіше, помста чи правосуддя, т. Е. Закон? Там все вирішується на користь турботливого батька. Тут же все проходить схожим чином. Як ми бачимо, режисери дають однозначну відповідь на поставлене запитання: особиста помста і людська справедливість важливіше закону. Що ж, моя думка цілком схоже з їх.

З технічного боку можна сказати, що фільм дивитися вкрай цікаво, все зроблено на вищому рівні: від гри акторів до операторської роботи. Не буду тут перераховувати акторів окремо: і так зрозуміло, що це дійсно майстри своєї справи. Для мене дуже дивно, чому даний фільм не настільки популярний, адже мені він навіть чимось нагадав «Втеча з Шоушенка»


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.