Харлей Девідсон та ковбой Мальборо

Молодий хлопець на ім'я Харлей Девідсон повертається у своє рідне місто, Лос-Анджелес. Тут він зустрічає свого найкращого друга - ковбоя Мальборо. Випадково друзі дізнаються, що у хазяїна бару, у якому вони буквально виросли, проблеми з оплатою оренди банку. Харлей, Мальборо та ще кілька їхніх друзів вирішують пограбувати саме цей банк. Але у броньовику замість грошей вони знаходять наркотики...

Старий добрий бойовик з 90-х - прямо з дитинства, що рясніє тоннами стріляних гільз, невбиваних героїв і маси екшену, удаваного сьогодні, може бути, кілька наївним, але від того залишилося не менш захоплюючим.

  Harley-Davidson-and-the-Marlboro-Man-1991.torrent
[11.5 Kb] (Завантажили: 15)

Бродяга Харлей Девідсон зустрічає свого старого друга - ковбоя Мальборо, після чого обидва відправляються в бар, якому зобов'язані багатьом в своєму житті. Там вони дізнаються, що заклад незабаром відійде банку, який вимагає круглу суму за оренду землі, на якій розташований заклад, що не вписується в архітектуру сучасного мегаполісу.

Зважившись на пограбування інкасаторів цього самого банку, герої разом зі своїми друзями встряють в халепу, що обіцяє не тільки мільйонами доларів, але і морем крові. Ситуацію ускладнюють п'ятеро головорізів, викритих в куленепробивні плащі, що вкривають їх від п'ят і до шиї.

Девідсону і Мальборо належить через багато чого пройти і випробувати на міцність дружбу, однак позитивного фіналу їм ніхто не обіцяє ...

 

 

Якісний бойовик з тепер уже далекого 1993 року завжди буде смотрібелен і націлений на пробудження ностальгічних ноток. І якщо іноді, через довгий час, вмикаєш подібне кіно, розчаровуєшся в ньому - то спецефекти виглядають комічно і по-дитячому, то актори грають як -то дуже вже «награно і не натурально», то «Харлей Девідсон і ковбой Мальборо» є таким фільмом, який не можна дорікнути в приналежності до «колишньої епосі», що славиться нескінченними патронами в магазинах, мільйонами терористів і «тухлим екшеном».

Кіно хороше - для шанувальників класичних бойовиків - з кров'ю, перестрілками, чоловічою дружбою і звичайно дрібкою гумору.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.