БладРейн

Румунія, 18 століття. Рейн — досконале створіння, що володіє силою Безсмертних і душою людини. Наполовину вампір, наполовину земна жінка, вона заприсягнулась знищувати кровососів. Вона прагне розплати за смерть матері. Рейн вступає в відчайдушні бійки з вампірами, відправляючи тих в світи темноти. Рейн мстить кровопивцям, і заспокоїться, лише знищивши головного з них, вампіра Кагана. Власного батька.
Він забрав життя в матері Рейн. Осиротівша дівчина знашла пристанище в бродячому цирку. Йшли роки. Рейн росла, не підозрюючи про своє істинне походження. Але одного разу вона пізнала смак крові. Її нестерпну спрагу тепер може задовільнити тільки нова кров. Але Рейн відмовляється позбавляти життя невинних людей, і шукає кров вампірів.
Вона приєднується до мисливців за вурдалаками, чтоби разом з ними позбавити землю від нечисті, а людей від знищення. Згідно старій легенді предок Рейн, могутній вампір Беліар залишив після себе три Талісмана. Зібрані разом, вони дають власнику могутність і силу. Власник Талісманів має можливість піддати світ темноті.

Все так багато пишуть негативних рецензій.

Акторська гра не така вже й страшна, в сенсі всі грають на прийнятному рівні для такого роду фільмів, ніхто ж не очікує, що в цьому фільмі буде серйозний драматизм, а склад досить непоганий. Крістанна Локен, Майкл Медсен, Мішель Родрігес, Удо Кір прекрасно справляються зі своїми ролями.

У Вас не має доступу для завантажень

Видовищність, ну або візуальна частина. Подивіться на бюджет фільму. Те, що люди очікували побачити, чи не зняти за таку суму. Бюджет Принца Персії, для порівняння, був 150 млн.

Режисура, хоч і не багата оригінальними свіжими ідеями, але залишається на прийнятному рівні. Похибки режисури так чітко видно, знову ж таки, через маленького бюджету.

Сценарій міг би бути і краще, але ж Уве Болла немає в списку сценаристів. Він режисер. Сценарій писала жінка, у якої, судячи з даного сайту, мало досвіду в написанні сценаріїв для повномасштабних фільмів, і саме вона повинна була стати козлом відпущення.

У підсумку, що ми маємо?

Цей фільм посередній, малобюджетний, але не жахливий і не заслуговує стільки негативу на свою адресу.


Жанр фільму:Фантастика



------
оцінило: 0 люд.