Початок

Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої уміють занурюватися у сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися - імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

Технік (або як його назвати?) Може створювати інтер'єр де сплітаються підсвідомості людей, і один з них-жертва, видає мимоволі затаєні таємниці. В загальнолюдському сенсі над свідомістю людини є хтось, хто диктує йому, підставляючи замість реальності вже готові моделі, і частиною цього «поданого» на блюдечку світу є фобії, страхи, таємниці і просто принципи життя людини.

У Вас не має доступу для завантажень

Філіп Дік, фантаст і пророк 20 століття, писав: «Розум говорить не з нами, але за допомогою нас. Його розповідь тече крізь нас, і його горе насичується нас ірраціональним. Як стверджував Платон, Світова Душа пронизана ірраціональним «(" Валіс »). Кобб як сторонній розум маніпулює сприйняттям чужих людей, спрощуючи їх таємниці до рівня документа, листка з інформацією.

При цьому існує зворотний зв'язок: його не залишає думка, що який то розум наповнює його самого тим, чого він не чекав, не хотів і що на його думку, йому чуже. Або він отруює мимоволі сам себе.

Тут і секрет: що ж його не влаштовувало в інших реальностях? Улюблена жінка поруч, діти, час не обмежений, можливості теж. Яка різниця, в якій реальності бути близькими один одному?

 

 

Фільм цей-НЕ сімейна драма. Але згадуючи новий фільм Нолана «Інтерстеллар», величезне значення-батьківська (батьківська) любов. Може, передавши навички дружині, Кобб втрачав увагу дітей та до дітей, які не брали участі в його подорожах? Може, Кобба мучила звичайна рефлексія: любов до Мовляв була їм не визнана, почуття що вона впроваджена роз'їдало його, викликаючи спрагу свого сильнішого почуття (як йому здавалося), більш сильної віри один в одного.

Якщо в чужій свідомості можна ставити мету, діставати результат, то як нестерпно почуватися водимо, жертвою, у кому чиї то цілі невідомі, неведом той хто тебе наповнює, і ніколи не знайти реальність, де ти міг би це з'ясувати ...

Може, і не треба шукати цю реальність, адже Кобб не ставив вчених і теологічних завдань? Він хотів лише побачити обличчя дітей, жити з ними і з дружиною, позбутися почуття провини ...

Драма перед глядачем фільму нарозхрист. Сценарні ходи чудові. А подолання провини, сумнівів, шлях до віри і любові -це вже справа самого героя ДіКапріо, а може, і кожного глядача, хто співпереживав, не тільки милуючись оригінальністю фільму.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.