Непрохані

Анна, після смерті матері, потрапляє в клініку. Після лікування вона повертається додому і дізнається, що батько зустрічається з Рейчел, медсестрою, яка колись доглядала за її вмираючою матір'ю.

Смуток Анни перетворився на жах, коли її відвідує примара матері і повідомляє про злісні наміри медсестри. Разом зі своєю сестрою вона починає розслідувати дивні обставини загибелі їх матері, і незабаром їх протистояння з непроханою гостею досягає апогею ...

Перед нами черговий (скільки їх ще буде) ремейк корейського фільму жахів «Історія двох сестер». Американське назва «Непрохані» придумано від балди і ні про що, власне, не говорить. Але враховуючи, що це один з небагатьох прорахунків режисерів братів Томаса і Чарлі Гардена, то на нього легко можна закрити очей.

«Непрохані» один з тих фільмів, які можна дивитися в будь-якому настрої, а особливо він рекомендуються шанувальникам незвичайних історій. Причому тут ужастик, яким намагається прикинутися фільм? Та не причому, звичайно, але про це пізніше.

У Вас не має доступу для завантажень

Картина розповідає нам історію про Анну (Емілі Браунінг), що проходить спостереження в психіатричній лікарні після трагічної смерті матері. Після 10 місяців вона повертається додому до сестри Алекс і батькові (Аріель Кеббел Девід Стретейрн), який не втрачав часу і вже знайшов собі нову пасію - Рейчел (Елізабет Бенкс), колишню доглядальницю матері. Ця начебто гарна, уважна і доброзичлива жінка, проте не викликає у сестер взаємної симпатії. Не тільки тому, що вона мітить в господині дому, але, ще тому, що Анна і Алекс підозрюють її у вбивстві їх матері.

Одночасно Анну починають відвідувати бачення, в яких вона бачить мерців, в тому числі і труп, своєї мами, що повзає з дзвіночком і хриплячий, аки незабутня біснується з «Прокльони».

Епізоди з примарами це все, що дісталося фільму від жанру «жахи». Вони настільки нечисленні і швидкоплинні, що краще б обійшлися б без них. Фільм від цього тільки виграв би.

 

 

Тим часом, напруга в сім'ї росте і загрожує перерости в бунт, коли сестри, провівши своє розслідування, дізнаються, що їх майбутня мачуха зовсім не та, за кого себе видає. Начебто розв'язка передбачувана, сто раз бачена в інших подібних фільмах, але додивившись фільм до кінця, ви будете приємно здивовані, якщо не ошелешені.

Все завдяки симбіозу оригінальної корейської ідеї і традиційно високому технічному виконанню американських фільмів. У «Незваних» немає провисання, натягнутих епізодів і «підліткового вульгарного гумору». Укупі з превосходно відзнятими краєвидами і божественними мелодіями Крістофера Янга картина залишає після перегляду одні позитивні емоції.

Свою лепту внесла і підростаюча зірка Емілі Браунінг («Лемоні Снікет»), якій вдалося втілити цілісний, правдоподібний образ дівчини, яку розривають страхами і недовірою. Її роль вигідна відрізняється від стереотипних героїнь Меган Фокс або Джесіки Альби.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.