П'ятниця 13 [Розширена убивча версія]

Молоді друзі Уітні, Майк, Річі, Аманда і Уейд заблукали в лісах біля покинутого табору «Кришталеве озеро». Коли їх цікавість узяла верх, вони вирішили відвідати те місце, де колись мешкав вбивця-психопат. Тим часом Трент запрошує друзів: Джену, Бріі, Чеві, Челсі, Лоуренса і Нолана в його хатину, розташовану біля озера, на уїкенд, повний сексу, випивки і наркотиків. Проте їх забавний уїкенд, мабуть, скоро переросте в кошмар після того, як самотній мандрівник Клей починає пошуки своєї зниклої сестри Уїтні, і молоді тинейджери незабаром виявляються віч-на-віч із злом, заново народженим, неймовірним, і вдосконаленим, його ім'я Джейсон Вурхіз!

«Не пропала ... Мертва ... Тих, хто тут пропав в живих немає ... Від приїжджих одні неприємності ... Ми хочемо, щоб нас не чіпали ... І він теж!»

У Вас не має доступу для завантажень

Джейсон Вурхиз ... Ніхто не вірив і ніхто не вижив. «Це казки!» - Кричали всі підлітки, які приїжджали в табір, але власні очі не брешуть: він живий, він нещадний, він уб'є всіх вас, він з мачете ... Табір «Кришталеве озеро», просочений кров'ю ніби манить до себе невдалих підлітків, і вони натовпами лізуть в лапи смерті ... Смерть має ім'я, і ім'я її Джейсон Вурхиз!

Новий фільм «П'ятниця 13» ... Знову купа вбивств, крові, заїжджений до дірок сюжет про тупоголові маніяка, що не має ні почуттів і не відчуває болю, і ще більш тупих підлітків ... Що? Вже не хочеться дивитися? А я чекав всього цього! Маркус Ніспел зумів відтворити картину і створити нового старого героя: тепер Джейсон швидко бігає за своїми жертвами, тепер він ще більш нещадний і жорстокий, це машина для вбивств, що відчуває насолоду від чужих мук і болю ...

 

 

Новий фільм мені сподобався, вбивства вийшли дуже видовищними, а що з'являється завжди несподівано під гуком озвучку Джейсон дуже моторошним! Шикарна сцена, коли дівчина згорає заживо, а хлопець, який намагається її врятувати, безпорадно лежить на землі, нога його в капкані ... Як вам такий початок? Дивіться далі, буде не гірше!


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.