Тварина

Які дивні шляхи ведуть часом до здійснення бажань! Простак Марвін все життя мріяв стати крутим поліцейським, та марно. Але хоч не було щастя, та нещастя помогло: потрапивши в автокатастрофу, герой був врятований від смерті трішки божевільним доктором Уайлдером.

Зіпсовані внутрішні органи Марвіна той замінив на органи різних тварин, завдяки чому його пацієнт не тільки видужав, але й виявив таланти своїх донорів. Використовуючи нові можливості, герой нарешті стає справжнім суперкопом, але... Разом з відмінними рефлексами, силою і витривалістю Марвін одержав від звірів і їх дрімучі інстинкти, які раптово й завжди невчасно пробуджуються!

Роб Шнайдер - один з моїх улюблених комедійних акторів. Отже пропускати його фільми це гріх. Особливо такий як цей.

Історія одного невдаху, який з дитинства мріє стати поліцейським. Він простий хлопець, якому не щастить у житті. За що б він не брався все провалюється, ламається і перетворюється на ніщо. Його життя це низка невдач. Але одного разу, в його житті відбувається крутий поворот, він потрапляє в автомобільну катастрофу і з тих пір все змінюється ...

У Вас не має доступу для завантажень

Легкий і приємний фільм, з веселими акторами, хорошою музикою і з елементами фантастики. Дивлячись дану картину, мозок відпочиває, ніякого стресу і напруги. Просто сидиш і дивишся. Хіба це не прекрасно?

Та що якщо одного разу теплим або холодним вечерком вам буде самотньо і тужливо, то обов'язково подивіться (переглянете) цей фільм.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.