Секс, брехня та відео

Психологічна драма про взаємини жінки, що розчарувалася в своєму сімейному житті, і чоловіка, що зневірився знайти щастя в любові.
Джон вважав своє життя цілком благополучним. Справи в юридичній фірмі йшли добре, мав красуню дружину Енн і коханку Синтію, яка доводилася Енн молодшою сестрою. Цю ідилію геть зруйнував приїзд його університетського товариша Грема, що здався Енн і Джону трошки дивним.
Опинившись в барі з Енн, Грем признався їй, що в даний час є імпотентом. Відвідавши Грема, Енн виявила у нього серію відеокасет, кожна з яких називалася жіночим ім'ям. Проявивши наполегливість, Енн дізналася, що кожна касета містить сексуальну сповідь жінки. А ще вона дізналася, що так Грем отримує сексуальне задоволення.

Джон вважав своє життя цілком благополучним.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Він був на хорошому рахунку в своїй юридичній фірмі, мав красуню дружину Енн і коханку Синтію, яка припадала Енн молодшою сестрою. Цю ідилію геть зруйнував приїзд його університетського товариша Грема, що здався Енн і Джону трохи дивним.

 

 

Опинившись в барі з Енн, Грем зізнався їй, що в даний час є імпотентом. Новостав Грема, Енн виявила у нього серію відеокасет, кожна з яких називалася жіночим ім'ям. Проявивши наполегливість, Енн дізналася, що кожна касета містить сексуальну сповідь жінки. А ще вона дізналася, що так Грем отримує сексуальне задоволення.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.