Його все ще звали Трійця

Брати клянуться своєму вмираючому батькові, що вони стануть справжніми «поганими хлопцями», але завжди будуть піклуватися один про одного. Вони виконують обіцянку і прилучаються до торговців зброєю, що окопалися в невеликому монастирі.

На жаль, самі торговці чомусь беруть Трійцю і Бамбіно за федеральних агентів і планують їх пришити ... А тим часом брати виявляють, що можуть стати власниками 50 000 доларів ...

Герої цих хлопців Теренса Хілла і Бада Спенсера клянуться своєму вмираючому батькові, що вони стануть справжніми «поганими хлопцями», але завжди будуть піклуватися один про одного.

У Вас не має доступу для завантажень

Рушниці заряджені. Коні осідлані. Приготувалися. І відлік пішов! Пригоди починаються.

Отже, що ж вас чекає:

Іскрометний ковбойський гумор, який припаде до вподоби всім і кожному. Ніяких кислих хв, тільки гарний настрій і широка посмішка на обличчі. Дивився зі своїм старим, він був у захваті не менш мого, посміялися від душі. Теренс Хілл справжня знахідка, давно не зустрічав в кіно, а тим більше у вестернах, такого чарівного й харизматичного блакитноокого веселуна.

Динамічний сюжет, ніяких «прокатних» сцен. Більш, ніж впевнений, що деякі моменти надовго залишаться у вашій пам'яті, сцена з годинником вже точно!

 

 

Трюки, трюки і ще купу різних прибамбасів заготовили для вас творці цього маленького італійського шедевра. Запаморочлива стрілянина з револьверів, кулачні бої і навіть гра в покер. Все включено.

Приголомшливий саундтрек, його заводні мотиви просто не дадуть вам сидіти і не діяти, вони змусять вас рухатися в такт музиці, тим самим, піднімаючи ваш настрій ще вище.

І звичайно ж, який вестерн без дами, красуні дочки фермера!

Хочете весело і безтурботно провести годинку інший, так подивіться сей відмінний фільм, Господа.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.