Пригоди рабина Якова

Віктор Датель - типовий шовініст, в якого існує чіткий поділ світу на "своїх і чужих", французів та всіх інших. Він достатньо багата людина, що дозволяє йому мати власного водія - єврея Соломона, який дуже відповідально відноситься до своєї роботи. Але одного разу Датель і Соломон попадають в аварію. І ось тут Соломон відмовляється допомагати Дателю, мотивучи це тим, що починається священий шабат. Віктор Датель звільняє свого водія і вирішує шукати допомогу самостійно...

Великий Луї де Фюнес, незрівнянний майстер жанру в комедії від творця «Роззява»!

Які ще слова потрібні, щоб описати цей фільм? Та більше, мабуть, ніяких. Першим пропозицією все сказано. Все, що зазвичай може отримати глядач від цього забійного дета (Фюнес і Урі), він з лишком отримає і від цього фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

Навіть не віриться іноді, що цей метушливий чоловічок, який бадьоро скаче, бігає, мутузить ворогів і друзів, будує запаморочливі пики і веселить всіх навколо - уже немолодий і хворий чоловік ...

 

 

Так, в це просто неможливо повірити! І тим не менше ми сміємося, сміємося без зупинки, тому що він професіонал екстра-класу, однією особою здатний довести до тваринного сміху. Але найголовніше у фільмі, природно, крім Луї де Фюнеса, це метушня - все мчить в шаленому темпі - гангстери, поліція, євреї, араби, революціонери, дружини і чоловіки, рабини та їх замінники, все це обертається в незрівнянному мигтять круговороті, приправленому завзятою музичною темою Володимира Косма, все це бігає, кричить, і невпинно веселить нас французьким гумором, якій далека сучасна американська політкоректність, що здорово, тому що дозволяє Де Фюнесу жартувати і над євреями, і над французами, і над арабами. А єврейський танець Луї де Фюнеса - просто якийсь шедевр! Кращий епізод фільму! Говорити більше нічого, це класика, і це треба бачити!

Може бути, фільм і слабкіше «Фантомаса» і «Оскара», зроблений в кращих традиціях французької комедії, тому його можуть подивитися як літні люди (з ностальгії). так і молодь (як історію), а всі разом подивляться просто класну комедію!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.