Темна сторона пристрасті

Життя звичайної нью-йоркської жінки Френі Ейвері неповоротно змінюється після вбивства, яке було скоєне неподалік її дому.
Детектив, який розслідує цей злочин, підозрює Френі, але це не заважає їм завести один з одним любовну інтригу, повну темної пристрасті...

"Темна сторона пристрасті" (In The Cut) - психологічний трилер з елементами еротики, що дозволяє проникнути в таємниці людської особистості.
Фільм знятий за новелою Сюзанни Мур.

Еротичний трилер Джейн Кемпіон «У розрізі» (оригінальна назва стрічки) залишає після перегляду настільки суперечливі враження. що довгий час неможливо поставити йому хоч яку-небудь оцінку. Але я все ж поставив фільму позитивну оцінку з ряду причин.

У Вас не має доступу для завантажень

Отже,

1. Режисура. У фільму в'язка, моторошна атмосфера, але тим не менш просочена сексом і хіттю. Оператор Діон Бібі зміг втілити на екрані все, що було написано Сюзанною Мур в романі і за це йому велике спасибі.

2. Актори. Незважаючи на те, що вкрай незвично бачити Мег Райан в подібному фільмі, роль Френні одна з найбільш вдалих в її кар'єрі. Вона змогла зіграти замкнуту, але пристрасну в глибині душі жінку, чию темну пристрасть допоміг розкрити непростий персонаж Марка Руффало - детектив Джованні Маллой. Його персонаж такий, яким я його уявляв, читаючи роман: загадковий, небезпечний і дико сексуальний.

3. Загадка. Фільм є справжнім, міцним трилером, інтригу якого глядач дізнається лише наприкінці, а тому приємного перегляду.

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.