Селище проклятих

Жінки одного невеликого селища з незрозумілих причин одночасно завагітніли. Але діти, які в результаті з’явились на світ, виявились породженням злих прибульців. Вони вміють читати думки, мають дивовижні психічні здібності, і їх мета – знищити усіх землян…

Власне, це останній фільм, в якому знімався Крістофер Рів.

У Вас не має доступу для завантажень

Після цього з ним сталася жахлива, трагічна випадковість, через яку він опинився назавжди паралізований. І в цьому фільмі він зіграв, також як і в будь-якому іншому своєму фільмі - шикарно. Так, це більше не Супермен, що піднімає однією рукою машину, а інший вертоліт. Це цілком звичайна людина, що опинився в епіцентрі непояснених явищ. При погляді на Ріва запевняю, ніхто з глядачів навіть не згадає про Кларка Кента. Теж саме варто сказати і про інші акторах старого гарту: Марк Хемміл і Керсти Еллі. Марк Хемміл тепер уже священик, а не рятівник Галактики з «Зоряних війн», а Керсти Еллі вже не черговий комедійний персонаж, а цілком серйозна роль військового дослідника, яка з відважним холоднокровністю береться за розслідування аномалії, що сталася в селі.

 

 

Сюжет стартує досить повільно, проте у Карпентера завжди виходило утримати глядача біля екранів, навіть якщо нічого особливого в фільмі не відбувалося. Так і тут. Повільно, але вірно нам відкриваються деталі таємничого народження дітей та їх походження. І чим ближче до фіналу йде розповідь, тим похмуріше і напруженіше стає дію. Фінальна сцена в коморі з валізою тримає просто в неймовірної напруги, а грає на задньому плані шикарна музика того ж Карпентера змушує серце битися ще сильніше, отчого під кінець здається, що воно зараз вистрибне.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.