Дорожня пригода

Зраджувати своїй дівчині, скажемо прямо, недобре! І вже тим більше недобре записувати весь процес зради на камеру. І просто непробачно, нехай навіть помилково, відправляти пікантний відеозапис своїй дівчині в подарунок.
Тепер врятувати становище може тільки марш-кидок через всю Америку, щоб перехопити нещасливу плівку раніше, ніж вона потрапить до рук вашої коханої. Але не чекайте, що все буде йти «як по маслу". Вас чекає дорожня пригода, в порівнянні з якою поїздка на американських гірках - всього лише гра в пісочниці!

Відмінна комедія, яка сподобається всім, хто в захваті від перших трьох «Американських пирогів».

У Вас не має доступу для завантажень

Незважаючи на величезну кількість вдалих ("Євротур«) і невдалих (назви не запам'ятовував) наслідувачів, що з'явилися з часу виходу «Дорожнього пригоди», для мене саме «Дорожня пригода» є дотепер еталоном серед комедій на тему «підлітки подорожують на далеке відстань і потрапляють в кумедні ситуації ». Ні в одному з інших таких фільмів я не бачив такої кількості і різноманітності кумедних ситуацій (при цьому не зациклених на темі сексу): помилка з відсиланням відеокасети, стрибок через міст,« голодний »удав, Бостон / Остін ,. .. Хоча була пара і плоских жартів (сцену з грінками можна було б взагалі вирізати - фільм нічого не втратив би).

Актори теж грають відмінно, допомагаючи повірити у правдивість розказаної історії - всі події, що трапилися з героями фільму, цілком могли б трапитися і насправді. Після першого перегляду мені навіть самому захотілося проїхатися через всю Росію з друзями на School Bus з фільму - настільки весело все це представлено в «Дорожньому пригоді«!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.