Глава держави

Мейс Гільям - політик-невдаха, який не влаштовує навіть власних колег по партії. Однак після смерті лідера цієї політгруппи, Гільяма виводять з тіні в якості кандидата на пост президента США. Але хто ж підтримає майбутнього главу держави як не його найближчі друзі: Мітч Гільям, простакуватий старший брат Мейса, який збирається стати ні більше ні менше як віце-президентом; Кім - екс-подружка, яка в свій час його кинула, але зараз перспектива стати першою леді поміняла її погляди на життя; Мартін Геллер, організатор передвиборної кампанії Мейса; Лайза Кларк, жінка, нескінченно віддана Гільяму; та Дебра Лассітер, не вірячи в успішний результат всієї цієї затії, але, тим не менше, що допомагає Мейсу в якості радника.

У самий розпал передвиборної кампанії кандидат на пост президента від округу Вашингтон несподівано наказав довго жити. Саме тому демократичної партії нічого не залишається, як замінити його темношкірим телепнем Мейсом Гілліамом.

У Вас не має доступу для завантажень

Ніхто, втім, не підозрює, що Гілліам, раптово опинився в центрі уваги, розвине дуже бурхливу діяльність ...

 

 

Ця картина відмінно продемонструє, як змінилися погляди американського народу за якісь 5 років. Хоч ми і не американці, але знати, що твориться в світі треба, й як не дивно цей фільм передбачив історична подія нашого часу, може з цього і варто подивитися цю картину.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.