І прийшов павук

Дочка відомого сенатора викрадена із закритої привілейованої школи. Викрадач не висуває ніяких вимог і безжально розправляється з усіма, хто намагається встати у нього на шляху. Єдина людина, якій маніяк подзвонив відразу після викрадення, був Алекс Крос.
Досвідчений детектив розуміє, що вбивця вирішив віддати перевагу страшній й непередбаченій грі замість викупу, у руках переможця якої буде життя маленької дівчинки. У Кроса і співробітниці служби безпеки Джізі Фленіґен залишається дуже мало часу, щоб врятувати дитину...

«І прийшов павук» є однією з трьох киноверсий, дві інших - «Сім» і «Цілуючи дівчат», про розслідуваннях, ведених детективом Алексом Кроссом (скрізь його виконує Морган Фріман).

У Вас не має доступу для завантажень

Вже те, що це трилер про викрадення, вже те, що в головній ролі Морган Фріман, вже те, що це Алекс Кросс в сукупності повинно пристойно зацікавити глядача.

 

 

І дійсно, трилер виявився дуже вдалим. Стрімкий розвиток подій, несподівані повороти в сюжеті і вдала гра акторів всіх напрямків.

Фільм виглядає на одному диханні. Крім того, що він гостросюжетний, з мінімумом слабких місць, так він ще й змушує співпереживати детективу і його помічниці, ненароком ловиш себе на думці, що ти намагаєшся прорахувати можливі варіанти подальших подій, і коли начебто все підходить до розгадки, до найголовнішої частини будь-якого фільму детективного плану, все перевертається з ніг на голову, все вигадані тобою варіанти терплять крах. А що ж ще потрібно для гарного трилера?


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.