Сiм

Детектив Вільям Сомерсет (Морган Фрімен), ветеран кримінального розшуку, мріє піти на пенсію і поїхати подалі від міста і його грішних мешканців. За 7 днів до пенсії на Сомерсета звалюються дві неприємності: молодий напарник Мілс (Бред Пітт) і особливо витончене вбивство. Гострий розум досвідченого слідчого відразу визначає, що за цим злочином, швидше за все, підуть інші. Новини підтверджують його здогад. Зрозумівши, що вбивця карає свої жертви за вчинені ними смертні гріхи, детектив постає перед вибором: повернутися до роботи, чи піти і передати справу своєму менш досвідченому напарникові?
Захопливий сюжет, яскрава акторська гра, натуралізм фільму – все це тримає глядача в напрузі до останнього кадру.

Сюжет обертається навколо двох детективів, Сомерсета і Міллса. Сомерсет - старожил, якому вже нічого не треба доводити, він лише чекає своєї пенсії. Міллс - молодий, тільки переведений у відділ детектив, йому є що доводити цьому місту. Приїжджаючи на чергове місце злочину детективів трохи спантеличила витонченість вбивства. Але незабаром стає ясно, що маніяк продовжуватиме вбивати - він карає за смертні гріхи своїх жертв.

У Вас не має доступу для завантажень

Чи зможуть детективи об'єднатися і зупинити вбивцю?

Якщо підходити до аналізу даного фільму, то це буде грати в плюс для нього.

Актори: Подивившись на імена акторів вже можна зробити висновок ... Ну якщо вам цього недостатньо, то відзначу, що актори впоралися зі своїми ролями, Бред Пітт підійшов на роль «імпульсивного детектива». У Моргана Фрімана задача була трохи легше, йому потрібно було зіграти стриману, «без зайвих емоцій» особистість, що він так само успішно зробив.

Сюжет, монтаж, теж заслуговує похвальних слів ...

Сюжет піднесе вам кілька сюрпризів, буде нагнітати своєю похмурістю, і «порадує» сильної кінцівкою.

Враховуючи що фільм був номінований на оскар на кращий монтаж, можете бути впевнені, що все зроблено на найвищому рівні.

Висока оцінка глядачів і кінокритиків все перерахованої вище підтверджує


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.