Відступники

Поліція Бостона засилає свого агента під прикриттям в найбільше ірландське мафіозне угрупування, що орудує у штаті. Тим часом ірландці впроваджують найперспективнішого бійця в ряди поліції. Завдання обох бути очима та вухами своїх босів у стані ворога. Але довго так тривати не може: обидві сторони розуміють, що в їх рядах зрадник. Викриття призведе до кривавої бійні, та й самим агентам тепер не так просто підставити під удар своїх нових "колег".

Завжди дуже цікаво спостерігати за людьми, яким доводиться дуже багато думати і приймати рішення в найкоротший термін. Особливо в той момент, коли ти сам знаходишся в абсолютно протилежній ситуації - на якомусь дивані з чашкою чаю дивишся фільм Мартіна Скорсезе. А на екрані твориться справжній нервовий кошмар. Голлівудський варіант фільму Микити Михалкова «Свій серед чужих, чужий серед своїх». Хоча вікіпедія каже, що це ремейк гонконгського бойовика «Подвійна рокіровка», але ми-то з вами знаємо, де тут собака порилася.

У Вас не має доступу для завантажень

Спочатку здається, що у фільм спробували впихнути якомога більше зірок Голлівуду. Спочатку показують Джека Ніколсона. Потім Метта Деймона і Ленард Ді Капріо. Здавалося б головні зірки ось вони. Але потім з'являється ще Мартін Шин і мій нелюбимий Марк Уолберг. На довершення крупним кадром показується крупний Алек Болдуїн. Ройал Флеш, панове. А головне, що зіграли всі дуже добре. Ленардо Ді Капріо актор приголомшливого рівня. Але а то, що Джек Ніколсон з таким обличчям, з такою харизмою став актором і його можна бачити в кіно - це просто успіх для цінителів кінематографа.

Головний козир фільму, завдяки якому не відриваючись дивишся всі два з половиною години - ситуація напруги для героїв. Ця напруга відчуваєш. Причому переживаєш в основному через те, який свій серед чужих. І ненавидиш того, який чужий серед своїх. До того ж, повторюся, дуже цікаво дивитися за ситуаціями, які вигадує кожна зі сторін, щоб домогтися свого. Мимоволі згадуєш Штірліца і його «це провал, це крах, і наші нічого не знатимуть». Засланий шпигун завжди ходить по лезу бритви і це дуже благодатний грунт для того, щоб знятий про це фільм.

 

 

В цілому, це динамічне кіно про мафію, поліцію, впровадженого агента, зрадника в таборі правоохоронців та інші речі. Дивитися це кіно цікаво, акторська гра більш ніж переконлива, сцени з перестрілками зняті чудово. Але один з головних плюсів фільму - музичний супровід. Композиція групи The Rolling Stones «Gimme shelter» немов переносить в Сполучені Штати, музика найвищого рівня.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.