Прибрати Картера

Рімейк однойменної стрічки 1971 року із Майклом Кейном.

Всі, хто знайомий з Джеком Картером знають, що з ним краще не зв'язуватися. Джек - неперевершений фахівець за вирішенням різних «проблем». Потрібно вибити гроші у боржника? Джек справиться з цим швидко і жорстоко. Потрібно розібратися з якимись знахабнілими хлопцями? Джек зробить так, що ці хлопці назавжди забудуть, як виглядає дорога на Лас-Вегас.

Загалом, у кримінальному світі столиці грального бізнесу «таланти» Джека поважають і цінують ...

Все почалося з дуже поганої новини. На іншому кінці Америки, в дощовому Сієтлі, гине рідний брат Картера, і Джек відправляється на похорони. Щось підказує йому, що брат не помер своєю смертю. Джек переконаний, що брату "допомогли" відправитися на той світ ...

Яким би простим ні сюжет цього кримінального трилера, дивитися на Джека Картера цікаво протягом усього фільму. Слай вже не бігає в одній майці, озброївшись кулеметом і косячи супротивників в промислових масштабах. Тепер він воліє дорогий одяг, найкращий номер готелю, авто, і вже стала звичною в останні рік борідку. Кому то такий його образ не сподобається, але Сталлоне, безумовно, приділяє багато уваги зростанню своїх персонажів. Джек Картер, працюючий на мафіозного боса в Вегасі, приїжджає в дощовий Сіетл на похорон свого брата. А там все йому їздять по вухах, мовляв, Річі загинув, напившись і врізавшись в дерево.

У Вас не має доступу для завантажень

Але у героїв Сталлоне є одна особливість - вони дуже добрі і справедливі, поки їх не турбують, але якщо раптом хтось зазіхнув на справедливість і людські права - в живих не залишиться нікого, покарані будуть усі, хто не бажає виправлятися на місці. Тут точно так само - не говорить один, заговорить інший, тим більше, що Джек професійно вміє вибивати інформацію і гроші з будь-якого обманщика. А вже коли він дізнається, що дехто ще й робив замах на дочку брата, і все це складається в одну заплутану злочин, постраждає навіть його колишній приятель Сайрус у виконанні Міккі Рурка і Брамбі (Майкл Кейн). Ну, і вага інші, розуміється.

 

 

Взагалі, яким чином примудрилися розкритикувати якісний кримінальний трилер з таким акторським складом, мені незрозуміло. Зі Сталлоне не всі фільми дотягують до оцінки «відмінно, неповторно», але коли є його персонаж, кіно відразу ж наповнюється особливим змістом - завжди є ті, кому важливіше справедливість, нехай навіть навколо вже давно ніхто в неї не вірить. І він проходить через що завгодно, лише б нічого не залишилося безкарним. Природно, без застосування насильства цього не добитися, але в даному випадку в хід йдуть в основному кулаки, максимум пістолет. У «Прибрати Картера» особливо запам'яталися заїзди на «Ягуарі» і «Картер проти Сайруса» в самому фіналі, знято здорово.

Кіно знято в незвичайної, але зараз вже популярної кліповою манері - похмурі тони сусідять з яскравими фарбами, кадри часто розділяються спалахами і т д і т п. Напевно, робилося спеціально для тих, кому фільм все одно здається нудним і не динамічним. Але це й не бойовик зі Сталлоне, а то, що він пробує себе в різних жанрах і кожен раз дивує новим героєм, вже само по собі похвально. Тут є непоганий сюжет, багато відмінних відомих акторів, атмосферний оточення (дощовий Сіетл ідеально підходить для трилера), і якісний саундтрек. Екшна не дуже багато, але кожна сцена по своєму цікава. А головне - Сталлоне в ролі хорошого «поганого хлопця» знову встановлює справедливість, що ще потрібно?


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.