Сльози сонця

Перед лейтенантом Вотерсом, досвідченим командиром загону Морських котиків, ставлять майже нездійсненну задачу - проникнути в саме серце Нігерії. Задача - розшукати і звільнити з полону лікаря. Коли вони знаходять нещасну жінку в забутому селищі, виявляється, що характер операції треба терміново міняти: лікар заявляє, що покине джунглі, лише тоді коли разом з нею солдати звільнять ще 70 біженців.

Дивно бачити його таким - актора-республіканця, якого важко уявити в іншій ролі, ніж в ролі суперкруті хлопця, всажівал десятки куль в кожного, хто зазіхне на американський спосіб життя.

У Вас не має доступу для завантажень

Дивно дивитися, як стікають по обличчю лейтенанта дощові краплі, і бачити його очі. Очі професіонала, довгі роки убивавшего за наказом де скажуть і на кого вкажуть. Очі, в яких яскравіше, ніж в очах людини будь-якої іншої професії, відбивається вся біль цього безглуздого, Богом проклятого світу, що не вміє та не хоче навчитися жити в злагоді з самим собою. Очі, в глибині яких, за стіною холоднокровності минулого вогонь і воду людини, ледве помітно тліє втому. І печаль. І питання: що ще повинен я зробити для вас, всілякі сучі діти, що живуть на цій планеті, щоб ви нарешті усвідомили важливість кожного людського життя? Скільки ще життів я-то повинен відібрати, щоб до вас дійшло, що не можна вбивати або наказувати вбивати лише тому, що тобі так подобається або тому що ти зобов'язаний? Кого з вас я повинен пристрелити чи зарізати, щоб людство опам'яталося і перестало хвалькувато топтатися по коліно у власній крові?

Це питання задає собі кожен солдат. Не тільки на кіноекрані, але і в житті. Але відповідь на нього шукати доводиться дуже довго. Часом так трапляється, що відповідь приходить лише тоді, коли той, хто ставив собі це питання, вже звалився на землю з простреленою грудьми.

І все ж кожен з них сподівається, що знайде відповідь не надто пізно. Що зможе зробити це ще до того, як відчує, що з деяких пір йому вже на все наплювати, і питання, що колись світився в глибині очей, змінився на холодний, цинічний і байдужий лічильник смертей.

А він ... Він його вже знайшов. Не в словах і не в книгах. А в очах. В очах Ліни Кендрікс, божеволіли від невідання - вижив він чи ні. В очах тих, кого вів за собою до самого кордону і кого прикривав вогнем в останній несамовитою і кривавій перестрілці.

Відповідь виявилася простий. Простіше самого простого питання. Здоровань Слоу був правий, чорт візьми: «все це було недаремно».

Адже якщо хочеш врятувати весь світ - почни хоча б з однієї людини ...


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.