Містер Бін в Америці

Містер Бін працює наглядачем у Королівській Британській Галереї. Начальство давно б уже звільнило його за «сон на робочому місці», якби за нього не заступився директор галереї. Замість цього Біна посилають у відрядження до Лос-Анжелеса. Там його приймають як офіційну особу Королівської Галереї, що приїхала на відкриття найбільшої виставки у США...

Перед нами типовий приклад комедії, в якій основний гумор побудований на грі ведучого актора. Найближчий приклад - фільми з Джимом Керрі (Маска, Ейс Вентура та інші комедії з цим коміком).

У Вас не має доступу для завантажень

Звичайно, не можна сказати, що всі інші складові слабо зроблені. Тут досить захоплююча історія. Є головний герой - доглядач в музеї (власне, Містер Бін), який досить дурнуватий, погано виконує свою роботу. Ще трохи - і він буде звільнений. Але раптом його відправляють в Лос-Анджелес, на виставку. Тут і починається основний сюжет.

В принципі, за історією цікаво стежити, дивитися ненудно. Але якщо прибрати Містера Біна в виконанні Роуена Аткінсона - все чарівність цього фільму моментально пропаде. Велику частину він мовчить, майже як у фільмах Чарльза Спенсера Чапліна, і показує свої емоції за допомогою своєї міміки. Описувати її важко - це треба бачити (вираз стереотипне, але по-іншому і не скажеш).

 

 

Власне, гумор не назвеш тонким (Бін скорчив гримасу - ми сміємося, Бін впав - ми сміємося), проте ця простота не псує фільм, бо методи Мела Сміта працюють - ти смієшся. У якийсь момент за героя навіть починаєш переживати (герой фільму добрий, але при цьому йому через своїх проблем доводиться постійно чути «Ти дурак!), Якщо ви дуже сентиментальний.

Рекомендувати це кіно особливо не потрібно - його дуже багато бачили. Але якщо раптом не дивилися - то варто заповнити цей пробіл, фільм смішний, добрий, чи не затягнутий. Для шедевра цього не достатньо, але для проведення, наприклад, дозвілля з друзями - саме те.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.