Як украсти мільйон

Дія відбувається в Парижі. Молода дівчина, дочка мільйонера, який потайки промишляє підробкою творів мистецтва, разом із злочинцем, повинні викрасти з виставки образотворчого мистецтва в музеї один з "шедеврів" батька дівчини, щоб урятувати його від викриття.

Атмосфера авантюрних американських комедій шістдесятих років - це щось особливе і неповторне, от і прекрасний фільм «Як вкрасти мільйон» захоплює глядача з перших же хвилин перегляду, занурюючи в яскравий неймовірний світ, де кожна хвилина сповнена легкістю і найтоншим гумором.

У Вас не має доступу для завантажень

Дії стрічки переносять нас у Париж, де молода дівчина, дочка відомого колекціонера, що займається підробкою творів мистецтва, затіяла пограбування століття. Щоб врятувати його від викриття, героїня, заручившись підтримкою молодого авантюриста, жадає вкрасти з музею якийсь «шедеврів» свого батька. З цього і починається захоплююча афера ...

Картина виконана в розміреному темпі, щоб глядач міг повною мірою зміг перейнятися неповторною атмосферою Парижа, познайомиться з головними дійовими особами та скласти свою ставлення до кожного з них. Саме такий неспішний темп повністю відповідає хитрому плану новоспечених грабіжників, і тут не можу не захопитися блискучій роботі сценаристкою групи. Бо кожна деталь логічного ланцюга опрацьована до дрібниць - маючи в своєму розпорядженні кілька магнітів, мотузок і бумерангів, відмінно володіючи знаннями людської реакції ту чи іншу ситуацію, головний герой Симон Дермот, методично, крок за кроком досягає своєї мети, що викликає цілковитий захват у глядачів . Дивно, арсенал, що складається з магнітів і відра, володіння підручними засобами та основами психології; розбурхує уяви куди більше, ніж сучасні фільми даної категорії, де використовуються найновіші винаходи техніки та неймовірні спецефекти.

 

 

Акторський склад - істинне прикраси, бо і Пітер О'Тул і, в першу чергу, Одрі Хепберн зуміли не просто прекрасно подати образи свої персонажів, але і відобразити легку вуаль романтичних відносин між ними. Особливо вразила Хепберн, бо вона блискуче відчула внутрішній світ своєї героїні та її стану в кожній ситуації, передаючи всю тонкість її переживань та емоцій. Страх, подиву, переляк - все це читалося на обличчі Ніколь, забезпечуючи наростаюче почуття напруги.

Запам'яталися також персонажі другого плану. Хью Гріффіт виконав роль батька головної героїні вніс в картину особливий колорит, а Жак Марен, і особливо, Мусташ в образі охоронців музею, викликали хвилю сміху кожним своїм появам.

«- А що мені було робити? Він ввалився робити мені пропозицію, коли я зібралася йти. Довелося заручитися з ним.

  - Нічого, у нас ще в запасі 10 хвилин, ви й заміж вийти встигнете ». ©

У підсумку «Як вкрасти мільйон» - фільм, що став справжньою класикою жанру, не дивлячись на пройдені десятиліття, продовжує викликати інтерес у глядачів, забезпечуючи цілу хвилю позитиву та гарного настрою.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.