Король повітря

Норм був клоуном, але нікого не міг розсмішити. Від повного провалу його вистави рятував пес Бадді, який робив трюки в парі з клоуном. Зі злості Норм бив Бадді, і розумний пес утік від нього. Новим другом Бадді стає 11- ти річний хлопчик Джош .
Вони знайомляться на баскетбольному майданчику, куди Джош ходить тренуватися в надії, що його приймуть у шкільну команду. Коли Джош побачив, як Бадді вміє закидати м'яч у кошик, його захоплення не мало меж...
Тренуючись удвох, друзі домагаються успіху: Джоша беруть у команду, а Бадді стає її талісманом і улюбленцем публіки. Про баскетбольний талант Бадді дізнається його колишній хазяїн, і мріючи заробити на цьому гроші, вимагає повернути пса ...

У центрі подій знаходяться дитина і собака, яких дуже щедро побила життя, але вони знайшли один одного в покинутій частині маленького американського містечка.

  Air-Bud-1997-HDTVRip-UKR-Hurtom.avi.torrent
[13.56 Kb] (Завантажили: 12)

Там вони ласували смачним фруктовим йогуртом і грали в баскетбол, але потім хлопчаті захотілося відвести свого нового (єдиного) друга до себе додому. Переживши крики і невдоволення турботливої матері, друзі опинилися на другому поверсі і все також разом насолоджувалися життям. Але одного разу цьому хлопчику, Джошу, захотілося потрапити в шкільну баскетбольну команду. Йому це вдалося, насилу, але його зарахували. Настав час і першої гри. Відповідальний матч. Пас роблять Джошу.

 

 

Все в його руках, але руки його підвели. Програли. «Лісові вовки» програли всього в декілька очок, але було і хороше. Під час матчу на майданчик вибіг золотистий ретривер на ім'я Бадді і здивував всіх, показавши свої таланти в грі. Його навіть в новинах показали! Але була й зворотна сторона медалі: це подія бачив і колишній господар собаки, який неквапливо попивав пиво, сидячи на драному дивані. Невдаха-клоун, у якого єдиним доходом (причому непоганим) була собака, але біда в тому, що він її втратив. А зараз, знайшовши її, він повернув собі і колишню виручку. У житті було б так: собаку за законом залишили б у »законного 'власника, а дитину залишили одного з програшем і без найкращого друга, хоча Бадді був до того часу не єдиним у списку друзів хлопчини. Кумедний хлопчина Том вносить гумор як в життя Джоша, так і за уважно стежить за подіями глядачем. Але ця чудова казка, яку щасливий кінець не міг не відвідати. Але як не дивно, веселий фіналу не здається незвичайним. За що окреме спасибі творцям цього шедевра. В щасливий кінець завжди віриш і чекаєш його, але іноді деякі картини немов на зло роблять отвратно-солоденькі фінали, так що чаша віри все спустошується і спустошується, а потім раптово, коли зовсім не чекаєш, з'являються такі от нехитрі, але від того зовсім неправдоподібні картини .


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.