Скажені перегони

Це історія про юне лоша зебри, яке одного разу опинилося посеред дороги в грозу, саме. Воно випало з фургона бродячого цирку, та було підібране фермером і взяте до стайні на потіху дочки. Страйпс, так назвали лоша, рано залишився без батьків. Всі роки він був упевнений, що він - скаковий кінь.

За допомогою дочки фермера, яка мріяла стати жокеєм, Страйпс долає невпевненість у собі і здійснює свою мрію. І ось одного разу треноване чистокровне лоша зебри вийде-таки на змагання - престижні перегони, що проводяться в штаті Кентуккі.

В сюжет «скачок» лягла доля маленького лошати зебри, якого поселив у себе на невеликій фермі Брюс Грінвунд. Його дочка Хайден красива, добра і розумна дівчинка дуже полюбила жеребця і дала йому ім'я Страйпс. Страйпс мріє брати участь у скачках, він відмінний бігун, розумний жеребець і т. Д., Але заважає йому в цьому тільки одно- чи допустять його до стрибок, адже все-таки він зебра, а не кінь ... Але за допомогою своїх вірних друзів і господарів, йому вдається подолати всі труднощі і пробитися до шалених стрибків, зайнявши там до речі перше місце! Він отримує повагу в колі своїх друзів і заздрість серед ненависників коней, який намагалися йому завадити у пробігу.

У Вас не має доступу для завантажень

Загалом «Великі перегони» відмінний, легкий і сімейний фільм. Хоч він і йде практично дві години, час пролетів непомітно. Гумор у фільмі дійсно, смішний, не пішла. Тут присутні багато смішних і цікавих персонажів, таких як: божевільний пелікан, старенький і мудрий поні, парочка співаючих мух ... Хоч фільм і розрахований для підлітків, його полюблять так само і дорослі. Музика теж, дуже хороша і звучить в тему. Буде добре, якщо в майбутньому вийде сіквел до «великого стрибка».


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.