Страсті Христові

Спроба детально відтворити останнюі 24 години земного життя Ісуса Христа. Дія починається в саду Гефсиманському, куди Ісус прийшов помолитися після таємної вечері. Ісус чинить опір спокусам, яким піддає його сатана. Зраджений Іудою Іськаріотом, Ісус арештований. Його приводять назад до Єрусалиму, де керівники фарисеїв звинувачують його в богохульстві, і суд над ним завершується смертельним вироком.
Ісуса приводять до прокуратора Іудеї Пилата, який вислуховує звинувачення, висунуті фарисеями. Зрозумівши, що мова йде про політичний конфлікт, Пилат передає справу цареві Іроду. Ірод посилає Ісуса назад до Пилата, і той пропонує натовпу зробити вибір між Ісусом і розбійником Варравою. Натовп вибирає: свободу - Варраві і смерть Ісусові. Ісуса передають римським солдатам і піддають биттю. Спотвореного до невпізнання його знову приводять до Пилата, який показує його натовпу, немов кажучи: «Хіба цього недостатньо?» Натовпу недостатньо. Пилат умиває руки і наказує зробити так, як бажає натовп. Ісусові дають хрест і наказують пронести його по вулицях Єрусалиму до самої Голгофи. На Голгофі Ісуса розпинають, і він проходить через останню спокусу: страх, що Отець його покинув . Він долає цей страх, дивиться на свою матір Марію і вимовляє слова, які може зрозуміти до кінця тільки вона: «Відбулося».

Якщо говорити чисто про цей фільм, то це найбільш точне відображення тих страждань, яких зазнав Ісус Христос !!!

Він Помер за наші гріхи - це відповідь для когось, хто в коментарях написав: «Навіщо така жертва?»

У Вас не має доступу для завантажень

А Бог наділив Його на страждання, для того, щоб врятувати нас, бо жодна людина не може врятуватися своєю праведністю. Тому як ягнят приносили євреї в жертву, але цього було недостатньо, так і Христос був принесений за нас в жертву, як досконалий !!! І через Нього ми можемо прийняти порятунок.

 

 

Фільм сильний, але важко дивитися на всі ці страждання і розуміти, що на місці Христа повинні були бути ми і страждати в пеклі. Через це мені не хочеться дивитися вдруге, але раз в житті подивитися точно треба, щоб розуміти яку жертву за нас Бог приніс (А Ісус страждав на багато більше, ніж навіть показано у фільмі, а про те, що в концтаборах страждали поболее ... може бути, але у них не було вибору, а у Христа був ... - в цьому то і різниця, що Він помер навіть за тих, хто Його проклинав ...)


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.