Танець янгола

Тоні мріє стати кілером у місцевій мафії, але спочатку він повинен взяти декілька уроків «майстерності» у професіонала — Крутого Стіві з Каліфорнії. Стів (Джеймс Белуші) — вегетаріанець і на дозвіллі почитує Ніцше. І хоча Тоні не подобається стиль життя свого наставника, «курс молодого бійця» йому доведеться пройти за повною програмою. А випускне завдання таке: убити людину, вибрану навмання з телефонного довідника. Але хто міг знати, що цією людиною виявиться ексцентрична красуня на ім'я Янгол!

"Запам'ятай, все не так, як здається».

У Вас не має доступу для завантажень

Якщо десь і шукати справжніх асасіни, то серед звичайних людей, які можливо живуть по-сусідству. Белуші в ролі кілера виглядає комічно, що тільки йде на користь фільму. Він то в ролі неохайного водія, то дивного листоноші, то знавця Нітша чудово пародіює героїв брутальних бойовиків. У фінальному монолозі Тоні, від якого Стіва «мало не нудить», розкривається і сатира на численних кіномафіозі забезпечених «моральними цінностями».

 

 

Багатьом фільм спочатку (а комусь і до самого кінця) здається безглуздим кримінальним бойовиком, однак якщо вдивитися по-краще, то можна виявити чудову іронічну пародію на ці самі бойовики. Тут доречно згадати кілька разів повторювану Стіві приказку, розміщену спочатку.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.