Душевна кухня

Зінос Казанцакіс (Адам Бусдукос) — власник ресторану під назвою «Душевна кухня», в якому подають виключно просту і невибагливу їжу. Хоча великих грошей він не приносить, Зіносу подобається це місце і його робота. Коли його дівчина Надін (Феліна Рогган) вирішує переїхати в Шанхай, аби продовжити свою кар'єру кореспондента, він не може наважитися все покинути і поїхати разом із нею.
Водночас проблеми починають сипатися одна за одною: пересуваючи посудомийну машину, він ушкоджує міжхребетні диски, не маючи медичної страховки, нічого не може з цим вдіяти. Його брат Іліас, грабіжник, який відбуває останні місяці покарання у в'язниці (Моріц Бляйбтрой), вмовляє Зіноса взяти його на роботу, щоб мати можливість кожен день залишати в'язницю. Надто вишукане куховарство нового кухаря Шейна (Бірол Юнел) розлякує усіх постійних відвідувачів. Гірше за все те, що шкільний знайомий Зіноса Томас Нойманн (Вотан Вілке Мерінг) бажає законним або навіть незаконним шляхом заволодіти землею, на якій розташований ресторан.

«Душевна кухня» молодого режисера Фатіха Акіна - німця, турецького походження, до цього відомого фестивальними фільмами, сильно відрізняється від його попередніх робіт. У ній розповідається про молодого господаря ресторану Зікосе Казанзакісе, який є емігрантом у 2-му поколінні, уже обжівшемся і мають свій ресторан. Про його брата - «королі злодіїв», влаштувалися працювати в ньому.

У Вас не має доступу для завантажень

Ресторан був названий на честь пісні групи «Doors» і був нічим не примітний, розташований десь в рибальському кварталі і подавалися в ньому лише фрикадельки і картопля фрі. Справи йшли погано: від Зікоса відлітає дівчина в Китай, він надірвав спину, на нього насідає податкова поліція і вимагає грошей. Але він знайомиться з брутальним кухарем, і тут починається найцікавіше ...

 

 

Фільм доставляє величезну радість від перегляду і налаштовує на позитивний лад. Він відмінно показує життя. Якщо справи хоч якось починають йти в гору, то потім обов'язково все валиться і думаєш, що це кінець, і ніхто не допоможе. Але ось, трапляється чудо, і ти піднімаєшся, знаходиш собі нову дівчину. Так що фільм дуже позитивний і добрий.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.